2733
2734
عنوان

نمیتونم باهاشون غذا بخورم

1697 بازدید | 103 پست

فعلا چون پولامون یجا گیره نمی‌تونیم خونه اجاره کنیم و من تو اتاق با خانواده شوهرم زندگی میکنم یعنی تو یه خونه!

نمیتونم باهاشون غذا بخورم چون خیلی ف.حش دادن هم ب من هم به خانوادم و منو از خونشون بیرون کردن و... کلا بگم دیوونه شدم مرض اعصاب گرفتم از دستشون. واسه همین تصمیم گرفتم غذامو جدا کنم خودم واسه خودم و شوهرم بپزم و تو اتاق خودم بخورم 

هربار هرچیزی میگفتن من بازم باهاشون غذا می‌خوردم و کلفتیشونو میکردم از اونور اونا هی به من بی احترامی میکردن و کلی ف.حش میدادن

الان دیگه واقعا نمیتونم

پس چطور تو یه خونه با هم زندگی میکنین با این وضعی که گفتی

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس چطور تو یه خونه با هم زندگی میکنین با این وضعی که گفتی

مجبورم فعلا من همش تو اتاقم اصلا بیرون نمیرم فقط وقتی می‌خوام غذا درست کنم اونم میرم تو حیاط درست کنم

بنظرم شوهرت بره دم خونش بگه ما تاموقعی ک پولمو بدی میایم تو خونه تو میشینیم حالا اجارس یا مال خودش فرق نداره اونم بیاد بجای شما خونه مادرش بعد ببین چ زود پولتونو بده مگه شما باید اذیت بشین اگه قبولم نکرد باهم تو خونه اونا زندگی کنید پ شوهرتو راضی کن از حقش دفاع کنه بگو اون خوشحال تو خونش باشه زنش بعد زن تو اینجا غصه بخوره ب غیرتت برنمیخوره

برو خونه بابات

اونجا چیکار میکنی؟

وقتی پول نداره خونه بگیره چرا باهاش داری زندگی میکنی

خسته نشدی انقدر حرف شنیدی ‌......

شوهرت هم مقصره اگه یکم جذبه داشته باشه جرعت نمیکنن بهت بگن تو چه برسه فحش بدن بهت🤦‍♀️کلا راه رو اشتباه رفتی گلم

برو خونه بابات فوقش دوروز میخوان جرف بگم بهت بعد میشی تاج سرشون

به شوهرت هم بگو وقتی خونه گرفت باهم میرید زیر یه سقف 😑

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
بنظرم شوهرت بره دم خونش بگه ما تاموقعی ک پولمو بدی میایم تو خونه تو میشینیم حالا اجارس یا مال خودش ف ...

پولامون دست برادر شوهرمه😓که اونم یه شهر دیگس زنگ می‌زنیم جواب نمیده ادرسشو هم نداریم

برو خونه بابات اونجا چیکار میکنی؟ وقتی پول نداره خونه بگیره چرا باهاش داری زندگی میکنی خسته نشدی ...

اونا از خداشونه من برم اگه برم خیلی خوشحال میشم

خودشون به شوهرم گفتم ببرش خونه اقاش من عمدا میمونم 

اونا میترسن من غذامو جدا کنم بقیه بیان ببینن ما باهاشون غذا نمی‌خوریم حرف در بیارن واسه همین من می‌خوام جدا بپزم

پولامون دست برادر شوهرمه😓که اونم یه شهر دیگس زنگ می‌زنیم جواب نمیده ادرسشو هم نداریم

یعنی پدر و مادرش آدرس خونه پسرشونو ندارن؟

پول شما دست اونا چیکار میکنه؟

اگه پدرشوهرت داره بهتون بده بعد از برادرشوهرت پولتونو بگیره 😵‍💫

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
یعنی پدر و مادرش آدرس خونه پسرشونو ندارن؟ پول شما دست اونا چیکار میکنه؟ اگه پدرشوهرت داره بهتون بد ...

خوده پدر شوهرم بهش میگه پولاشونو نده بعد خودش بهمون بده؟

اونا از خداشونه من برم اگه برم خیلی خوشحال میشم خودشون به شوهرم گفتم ببرش خونه اقاش من عمدا میمونم& ...

بزار خوشحال بشن مهم نیس بهتر از اینه که عذاب بکشی

خودت دوس داری زجر بکشی من جای تو بودم ۱ثانیه هم اونجا نمیموندم😑

چراااااا واقعا چرا وقتی دیدی پول برای اجاره یه خونه نداره رفتی باهاش زیر یه سقف؟

وام بگیرید ولی از اون خونه دربیاید

خوده پدر شوهرم بهش میگه پولاشونو نده بعد خودش بهمون بده؟

اگه مدرک دارین که پولتونو دادین به برادر شوهرت ازش شکایت کنید

بخدا سر درد گرفتم 

واقعا اعصابم داغون شد برات گلم😟

2706