2733
2734
عنوان

نمیتونم باهاشون غذا بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 103 پست

اسی شغل شوهرت چیه؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
بزار خوشحال بشن مهم نیس بهتر از اینه که عذاب بکشی خودت دوس داری زجر بکشی من جای تو بودم ۱ثانیه هم ا ...

واقعا نمیتونم برم خونه اقام اونا مریضن بفهمن اینا چه بلاهایی سرم آوردن سکته میکنن😭😭شوهرم میگه صبر کن تا زمین بخرم بعد کاملش کنم

ما فقط پول زمینو داریم پول بناشو نداریم و میدونم اگه زمین بخریم باید چند سال صبر کنم تا کامل شه

بهش میگم خونه اجاره بگیریم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه مدرک دارین که پولتونو دادین به برادر شوهرت ازش شکایت کنید بخدا سر درد گرفتم  واقعا اعصابم ...

هی میگه هفته دیگه میدم هفته دیگه میدم

4ماهه پولامون دستشه 

من به شوهرم گفتم به داداشت زنگ بزن گف جوابمو نمیده منم گفتم خدا ازش نگذره که پولامونو نمیده و مادر شوهرم شنید اومد منو خانوادم و ف.حش داد میگه به تو چه مگه پولای باباته که اینجوری میگی

واقعا نمیتونم برم خونه اقام اونا مریضن بفهمن اینا چه بلاهایی سرم آوردن سکته میکنن😭😭شوهرم میگه صبر ...

وایییی شوهرت چقدر بی فکره🤦‍♀️اجاره کنه خونه

زمین بخره مگه پول داره تا بخواد کاملش کنه؟

حدودا ۷۰۰ میلیون پول میخواد تا یه همکف  درست کنه

تازه پول هم که داشته باشی حدودا ۱ سال  طول میکشه تا درست بشه

چرا انقدر بی فکره

به نظرم شوهرت به فکرت نیس

چندسالته عزیزم؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
نه عزیزم اونا از خداشونه من برم خونه اقام من عمدا می‌خوام بمونم😓می‌خوام غذامو جدا کنم

خب از خداشون باشه .توام از خدات باشه بری خونه بابات 

موندی اونجا که چی بشه؟ یکم غرور و عزت نفس داشته باش 

فکر کردی غذاتو‌ جدا کنی خیلی احترامت میزارن ؟ یا غرورت نمیشکنه ؟ 

جمع کن برو خونه بابات تا شوهرت از بی زنی له له بزنه زودتر خونه بگیره واست 

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
هی میگه هفته دیگه میدم هفته دیگه میدم 4ماهه پولامون دستشه  من به شوهرم گفتم به داداشت زنگ بزن ...

با مادرشوهرت دعواهم میکنی؟مثلا اگه جوابش رو بدی شوهرت چیزی بهت نمیگه؟

بهش میگفتی  پول منو شوهرم نداره ،ایشالله زهر بشه بره توشکمشون بمیرن 

وایییی شوهرت چقدر بی فکره🤦‍♀️اجاره کنه خونه زمین بخره مگه پول داره تا بخواد کاملش کنه؟ حدودا ۷۰۰ ...

21سالمه

من میگم خونه اجاره کنیم این همه آدم دارن تو خونه اجاره ای زندگی میکنن مگه مردن؟

من الان غذامو از اونا جدا کردم 

واقعا نمیتونم برم خونه اقام اونا مریضن بفهمن اینا چه بلاهایی سرم آوردن سکته میکنن😭😭شوهرم میگه صبر ...

نترس پدر و مادرت سکته نمیکنن ولی تو قطعا تو این شرایط سکته میکنی .تو برو‌ خونه بابات بگو هرکی پیش خانواده خودش باشه بعد که خونه گرفتی میام با هم زندگی میکنیم

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
خب از خداشون باشه .توام از خدات باشه بری خونه بابات  موندی اونجا که چی بشه؟ یکم غرور و عزت نفس ...

منم همینو میگم اسی گوش نمیکنه

اصلا چرا رفته خونه مادرشوهر زندگی کنه وقتی شوهرش مستقل نبوده

خب از خداشون باشه .توام از خدات باشه بری خونه بابات  موندی اونجا که چی بشه؟ یکم غرور و عزت نفس ...

نمیتونم برم بابا مامانم مریضن اگه بفهمن اینا چجوری باهام رفتار میکنن سکته میکنن😭نمیتونم 

دیگه اگه خانوادمم از دست بدم منم میمیرم😭بابام اگه بفهمه کار دست خودش میده😓😭

با مادرشوهرت دعواهم میکنی؟مثلا اگه جوابش رو بدی شوهرت چیزی بهت نمیگه؟ بهش میگفتی  پول منو ش ...

نه نمیگه

اره دعوا میکنم

قبلا چیزی میگف میترسیدم جوابشو بدم الان هرچی میگه برمیگردونم به خودش

هیچکی مثل من کلفتیشونو نمیکنه و احترام نمیزاره بهشون حتی دختراشون😭😭

2706