2737
2734
عنوان

قرص برنج برای لای برنج🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 6040 بازدید | 61 پست

مال منم از اون ها می زنه ولی من الان ده کیلو ده کیلو می گیرم . زود تموم میشه دیگه آخراش می زنه . کرم خیلی بهتر از قرص برنجه

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مقدارش خیلی زیاد نیست بریز تو یه ظرفی یکی از طبقه های فلیزرت رو خالی کن بزار چند روز اونا باشه 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728
ببین ما شالیزار داریم بابابزرگم اینا و پدرم اینا قرصو همینطوری لای برنجا میداشتن تو هیچی هم نمیذاشتن ...

دقیقا ماهم😑

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
ما چندین ساله قرص برنج تو کیسه برنج میزاریم بدون هیچ روکشی تا الان ک چیزیمون نشده😑

اخه تا نخوریش واقعا چیزی نمیشه . ما هممون همینکارو میکنیم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اخه تا نخوریش واقعا چیزی نمیشه . ما هممون همینکارو میکنیم

کامنتای صفحه اولو خوندم پرام ریخت

گفتم شاید بدن ما عادت کرده تا الان چیزی نشده

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
2740
کامنتای صفحه اولو خوندم پرام ریخت گفتم شاید بدن ما عادت کرده تا الان چیزی نشده

کسایی که تجربه ندارن و هرچی از دیگران میشنون رو میان میگن . تمام فامیلامون که شالی دارن اینکارو میکنن اگه قرار بود چیزی بشه الان باید نسل پدری و مادری من کلا قطع میشد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خطرناکه در صورتی که در تماس مستقیم باشه، مثلا همینجوری بدون هیچی بزاری لای برنج اون برنجو باید بریزی ...

عزیزم ما و تمام فامیلامون که شالیزار دارن بدون روکش قرص رو میذارن تو برنج نه تو پارچه نه مشما . همینطوری میذارن بو هم نداره در صورتی خطرناکه که حواست نباشه و قرصو با برنج بشوری

کسایی که تجربه ندارن و هرچی از دیگران میشنون رو میان میگن . تمام فامیلامون که شالی دار ...

خیالم راحت شد😂😙

خیالم راحت شد😂😙

خداروشکر  

خب اینطوری که پودر میشه لای برنجا

خوررد میشه ‌ . یه مدت که گذشت برگا رو از لای برنجا بردار‌ . اون برگا هم که خیلی ریز شده وقتی برنج رو میخای بشوری میاد روی آب و دو سه بار که آب برنج رو داری موقع شستن عوض می کنی کامل خارج میشن

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2706