2733
2734
عنوان

قرص برنج برای لای برنج🤕🤕

5959 بازدید | 61 پست

دیگه هیچ کاری نمونده بود که واسه برنجام انجام بدم، 

توی کیسه نخی ریختم از زمین فاصله دادم سیر و نمک لاش گذاشتم اما بازم کرم زد😩

دیگه ناچار شدم از قرص برنج واسه از بین رفتن کرما استفاده کنم.

اول از صافی رد کردم تا تخماشون و با نمکا صاف بشن بعد ریختم توی سطل و قرص برنجو چند دور لای پارچه پیچیدم گره زدم بعد لای کاغذ چند دور پیچیدم تا زدم گذاشتم زیر.

حالا نگرانم😩😩

کی بردارم قرصا رو؟ یا بزارم باشه. 

در سطلو باز میکنم بوشو میفهمم😥😥😥😥😥

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم

قرص برنج مگ برا خودکشی نیس  

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
برگ گردو بریز تو لای برنج جای برنج باید خنک باشه

آره اینو تازه فهمیدم، باید برگش خشک باشه یا همونطوری سبز و تازه؟

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
بچه کوچیک ک نداری بوش برا بچه خطرناکه 

نه بعد تو بالکن گذاشتم

خیلی خیلی خطرناکههههه قرص برنج خیلی خطرناکه دستتو سریع بشور به دهنت نزن به نظرم سریع برو از کسی که تو کار برنجه سوال کن اون برنجو نخورید اصلااااا 

بپرس ببین چی میگن من شنیدم قرص برنج خیلی خطرناکه لطفا برو و ازکسی که تو برنج فروشی و...کار میکنه بپرس 

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
میخک از عطاری بگیر بزار تو برنجت به هیچ وجه حشره یا کرمی وار برنجت نمیشع 

میخک و برگ گردو رو حتما باید امتحان کنم

خیلی خیلی خطرناکههههه قرص برنج خیلی خطرناکه دستتو سریع بشور به دهنت نزن به نظرم سریع برو از کسی که ت ...

خطرناکه در صورتی که در تماس مستقیم باشه، مثلا همینجوری بدون هیچی بزاری لای برنج اون برنجو باید بریزی دور. من این همه لای پارچه و کاغذ گذاشتم. 

2706