2737
2739
عنوان

قرص برنج برای لای برنج🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 5996 بازدید | 61 پست

فکر کنم فقط برنج رو باید خوب بشوری وگرنه بذارش داخل یه جعبه کبریت . جعبه رو خوب سوراخ سوراخ کن که مستقیم برخورد نداشته باشن نیاز نیست برداری

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خدا بگو چجوری استفاده میکنین؟ یعنی نگران نباشم؟ شما بوی قرصم متوجه میشین؟ اشکال نداره؟ تا کی ...

آره بوش میاد دیگه

با بوش و گازهاش میمیرن

میپیچیم لای کاغذ

تا وقتی که اخرای برنج باشه میزاشتیم

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

قرص برنج وحشتناکه

خواهش میکنم دورش بندازید

بخدا چند وقت پیش دوتا داداش ۳ و ۶ ساله بعلت اینکه انباری(محل نگهداری بدنج) جفت خونشون بوده و داخلش قرص برنج بوده مسموم میشن و دور از جونتون هر دو میمیرن 😭

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

پدر شوهر من برنج کاره

اگر حشره زده یه سفره پهن کن تو حیاط برنجا رو بریز روش پهن کن یه روز بزار آفتاب بخوره

بعد جمع کن لابه لاش برگ بو+ سیر+ نمک بریز، اگه برنجت کمه تو سطل پلاستیکی نگه دار

ما تو حبوباتمون قرص برنج میذاریم

شما بوشم میفهمین؟ خطر نداره؟

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
2738

از یک کارشناس خبره بپرسید و بعد استفاده کنید

خیلی عجیبه استفاده خودسرانه و بی اطلاعش

دور از جونتون ممکنه اتفاقایی بیفته که پشیمونی سودی نداره

مسمومیت با قرص برنج به وسیله ی گازهایی که در اثر تماس با مایعات ازش متصاعد میشه اتفاق می افته

و به تنهایی مسمومیت نمیده. یعنی مثلا خورده بشه. در معده با مایعات داخل معده یا آبی که میخورن تماس داشته باشه و گازها رو متصاعد کنه

هیچی نمیشه بابااا اوووف چه خبره

ما شمالیا همش بین برنجامون میزاریم 

لای پارچه میپیچیم پیزاریم تو برنج خودش بمونه تموم میشه

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
نه بعد تو بالکن گذاشتم

ببین ما شالیزار داریم بابابزرگم اینا و پدرم اینا قرصو همینطوری لای برنجا میداشتن تو هیچی هم نمیذاشتن همونطوری ۲یا۳ تا لای برنجا میذارن . هیچیمون نشده خیالت راحت هیچی نمیشه فقط برنج برداشتنی حواست باشه قرصارو برنداری

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706