2737
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست
منکه جدی نگفتم با حالت طنزگفتم! آب قند بزن فشارت نیفته خواهر من حرصامو خوردم جواب نداد.!

هوففففففف

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه دوسش داری که منتظرشی دیگه

امیدوارم درست شه برگردیم دوباره

یعنی اونم متوجه اشتباهاتش شده باشه

وگرنه خل میشم دیگه

انتظار ادمو میکشه تازه بعد یکسال دلم اروم شده بود یکم باز اومد الان بازم باید منتظر باشم

من یه خاله دارم که چون با حجاب تر از ما هست و قرآن میخونه فکر میکنه خیلی خیلی خیلی بیشتر از بقیه خواهر برادراش میفهمه. درصورتی که از همشون کوچیک تره و واقعا عقایدش خنده دار و عصبی کننده هست. مثلا میگه دختر تا دیپلم کافیش هست دختر دانشگاه نباید بره اتفاقای بد براش میفته. داییم دختراشو فرستاده خارج از کشور درس بخونن زیر گوشش میخونه که دختری که رفت خارج از کشور خواستگاراش کم میشه 😓😓😓. و چون باحجاب تر از ما هست فکر میکنه عقلش بیشتر میرسه و اصلا حرف هیچکسو قبول نداره. در صورتی که اصلا خانواده بابا بزرگم اصلا اینطوری نیستن. بقیه خاله هام و مامانم و دایی هام همه فکر و ذهنشون اینه که بچه هاشون درس بخونن به یه جایگاهی برسن. واقعا نمیدونم خالم چرا اینجوری شده 

https://harfeto.timefriend.net/16685894627197چالش حرف ناشناس 
2731
امیدوارم  من الان استقلال مالی دارم مشکلی ندارم به اون صورت  ولی فکر میکنم اگر اصلاح شده ...

مهسا جان

هر تصمیمی بگیری عالیه

من کیف کردم کامنت هات رو خوندم 

توش بغض و کینه نبود 

آگاهی یک خانم با تفکر بود 

😁
خیلی ببخشید قصد جبهه گرفتن ندارما،فقط برام سواله که همه ی کسانی که دیر ازدواج میکنن اهدافشون چیه؟

آرمان عزیز 

کسی که دیر ازدواج میکنه 

که البته دیر معنا نداره

قصد نداشته دیر ازدواج کنه

بلکه براش گزینه مناسب پیش نیومده

یعنی ازدواج رو یه اجبار نمیدیدم که به هر کسی راحت جواب بده

یه بچه معیارش آزادی و رنگ مو و این چیزاست

یه جوان هم معیاراش فرق داره

چند بار شنیدیم که خانم ها به شوخی به همسرشون میگن اگه عقل الانم رو داشتم زنت نمیشدم ؟

با رشد عقلی و تجربه اجتماعی و نه فقط با بالا رفتن سن، دیدگاه و معیار آدم فرق میکنه

من در ۳۸ سالگی ازدواج کردم

چون اولویت ام در زندگی ازدواج نبود و طبعا دنبال کیس خوب هم نبودم

معیارم هم دیگه پیشرفت اقتصادی و آزادی و این چیزا نبود 

مردی در کنارم میخواستم که منو درک کنه و همراه برای زندگی ام پیدا کنم

مردی که نخواد منو تربیت کنه یا عوض کنه بلکه همدیگه رو بپذیریم و از کنار هم بودنمون لذت ببریم 

😁

راستی اینکه میگم به پسرامون هم یاد بدیم،دلیل داره

برادرم ۳۰ سالشه و مجرده،تعریف میکرد،که یه دختری پاپیچش شده بوده که باهاش دوست بشه،دختره هم ۱۵، ۱۶ ساله بوده

که برادرم اول به شوخی میگیره و بعد میبینه جدی شده براش توضیح میده که من ۳۰ سالمه و تو هنوز خیلی بچه ایی و بلاخره ردش میکنه

پس اگه پسرامونم آموزش ببینن،به نفع دختراست👌

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2740
ببخشیدا ولی بااین حرف اخرتون به مادرا توهین میکنین تو هرسنیم ازدواج کرده باش 

عزیزم من خودم مادرم و باردار شدم و بچه دارم اما واقعا بهش افتخار نمیکنم چون باردار شدن و زایمان کردن مثل غذا و آب خوردن جزئی از وجود تمام موجودات کره زمین هست و انجامش افتخار بزرگی نیست 

با کمال احترام‌من خودم ۱۶ سالگی عاشق شدم و بهش نرسیدم 

همه خندیدن گفتن یادت می ره 

داره وارد ۱۰ سال میشه که من هنوز یادم نرفته و ازدواجم کردم 

۱۶ ساله داریم تا ۱۶ ساله💔

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

زود ازدواج کردن اشتباهه اشتباه اشتبااااااهه

من خودم ۱۹سالگی ازدواج کردم الان ۲۴سالمه بنظرم وقت مناسب بعد ۲۵سالگیه نه زودتر 

احساس میکنم ازادی نداشتم و جوونی نکردم و لذت نبردم از این تایم طلایی

بله دقيقا  يبارم يكي گفت من زود ازدواج كردم گوشت تاازه هستم  براي شوهرم شماها چلوسيده شد ...

خدا کنه همیشه تازه بمونه پس.

چون به مجرد اینکه به قول خودش چلوسیده بشه شوهرش میره سراغ گوشت تازه تر!!!!!!!

کاش تو جامعه ماهم جا بیفته که تصمیم های مهم یک انسان به خودش مربوطه مثل ازدواج و کار و تفریح، هر کی ...

کاش فقط به خودشون مربوط بود ای کااااشش.

متاسفانه خانواده ای که با پایه ریزی غلط بنا بشه هزاران مشکل به جامعه و ادمای اطرافش تحمیل میکنه.دختر بچه ۱۵ ساله توانایی حل مشکلاتشو نداره چجوری میخواد خانواده و زندگی بسازه .