2737
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست
اگه کتاب های فمینیستی رو نمی خوندم هنوز در گمراهی بودم(به نظر خودم). پس من چیزی از خودم نمی دونم و ا ...

منم به فمینیست مدیونم که چشمم رو باز کرد وبیشتر از همه به پدرم مدیونم چون اولین فمینیست زندگی من بود ومنو مستقل بارآورد

خدایا شکرت❤
جالبه یکی از این خانمای نی نی سایت تو بحث به من گفت تو شوهر نکردی به من حسادت میکنی🙄

بله دقيقا 

يبارم يكي گفت من زود ازدواج كردم گوشت تاازه هستم  براي شوهرم

شماها چلوسيده شدين😂

خودشو مثل گوسفند ميديد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه همه میگن توسنت خوبه...من الان21م دوروزپیش رفتم دکترسرماخوردم میگه چون میری مدرسه تومدرسه هم ویر ...

منم تازه ۲۳سالم شدهه 

میبینم چقد بچه بودم چقد نمیفهمیدم چقدد الکی سر همینا اذیت شدم و عذاب کشیدم

منم گفتم ک پدرومادرمو نمیبخشم بخاطر اینکار 

چون فقط عذاب دادن بمن

شما واقعا شاهکاری...

واقعا شاهکارم.مگه آدم چی میخاد از این زندگی 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
دقیقا دست میزارن روی ی دختر کم سن و سال که بقول خودشون طبق چیزی ک‌ میخوان پرورشش بدن 🤮

بله این دلیل علاقه ی مردان به زنان نوجوانه(اگه قانونی بود که کودک!)

برای همین زن ها باید موهاشون رو بزنن چون مثل کودک نابالغ به نظر بیان. این یه مثال بود که شاید کمی افراطی باشه. اگه بگردید خودتون مثال های کودک کردن زن ها رو پیدا می کنید. همینجا دیدم افرادی که برای شوهرشون ادای بچه در می یاوردن در تخت خواب و افتخار هم می کردن.

2740
بله دقيقا  يبارم يكي گفت من زود ازدواج كردم گوشت تاازه هستم  براي شوهرم شماها چلوسيده شد ...

من خودم زود ازدواج کردم ولی مگه شوهرمون میخواد ما رو بخوره که به گوشت تازه و کهنه نگاه کنه🤣🤣🤣

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
منم تازه ۲۳سالم شدهه  میبینم چقد بچه بودم چقد نمیفهمیدم چقدد الکی سر همینا اذیت شدم و عذاب کشی ...

ماکه یه سره عین خروس جنگیادعواداریم اونم سرچیزای الکی ها اون سنش خوبه پختس ولی منودرک نمیکنه

قبلا یه همسایه داشتیم زنه اصلا بفکر بچه تربیت کردن نبود دخترشو توی محوطه مجتمع رها کرده بود رفته بود ...

الان اینجا بدترین کاری که میشد کردن

حالا دخترشون بچه بوده،نوجوان بوده،هر اشتباهی کرده

دیگه به زور شوهر دادن چیه،فردا این دختر با یه بچه بر میگرده خونه ی باباش

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
بله این دلیل علاقه ی مردان به زنان نوجوانه(اگه قانونی بود که کودک!) برای همین زن ها باید موهاشون رو ...

دقیقا من۹سال تفاوت داشتم 

متوجه شدم ک ببخشید یه کلفت برای مامانش میخواسته فقط 

یه عروسک هم برای خودش

بخاطر سن کممم کلی مشکلات داشتممم