2733
2739
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انکار نمیکنم یه پسرم آسیب میبینه ولی آسیبش کمتره این جمله رو زیاد شنیدم اون پسره اون مرده براش عی ...

من همیشه به همسرم‌میگفتم این مرد سالاری اول از همه ب مردها اسیب میزنه خودتون متوجه نمیشید اما

مثلا همین ک تو فرهنک ما وظیفه۱۰۰٪مرد هست که خرج و مخارج رو ب عهده بگیره و کلی مثالهای دیگه که بار روانی زیادی دارن 

ازونطرف هم مردها خسته میشن دنیای زن هارو زهر مار میکنن

من انکار نمیکنم یه پسرم آسیب میبینه ولی آسیبش کمتره این جمله رو زیاد شنیدم اون پسره اون مرده براش عی ...

بله به مردا هم آسیب میزنه

برای اینکه ما زن ها مادران،خواهران،پدر و برادرمونیم،اگه ما آسیب ببینم،اون ها هم درگیرن

پس میبینی به نفع هیچ کس نیست این نابرابری ها

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2731
عزیزم گاهی خیلی لذت بخش تر که آدم هدفش رو همراه همسرش دنبال کنه...ازدواج چه تو سن کم چه تو سن بالا ا ...

بله تا حدودی با شما موافق هستم اما زیر ۲۰ سالگی اصلا ازدواج یک دختر رو نمیپذیرم

من ۲۵ تا ۳۰ سالگی رو مناسب ازدواج میدونم

فکر میکنم مناسب ترین زمانه

یه دختر چه از لحاظ فیزیک بدنی که از لحاظ عقلی چه درک و شعور به اون نقطه ای که باید رسیده و آماده ازدواجه که اینجا باز هم اولین ملاک نظر خودشه بعدش شخص مناسبی که لیاقت  همسریش رو داشته باشه

من شخصا اگر روزی دخترم بهم گفت هیچوقت نمیخواد ازدواج کنه میبوسمش و به تصمیمش احترام میذارم من و پدرش به دنیا اومدیم که تا زنده ایم پشت و پناهش باشیم 

ازدواج اجباری اونم توی سن کم ظلم مسلم در حق یه دختر بچه اس

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ممنون لطف دارید⁦❤️⁩ تصمیم گرفتم دیگه تاوان اشتباهات پدرو مادرمو پس ندم  درست نیست واقعا با ۲۳ ...

کاملا درست میگین جالبه مادرم بااینکه همجنس منه اما منو قوی بار نمیاره میگه باید ازدواج کنی مگه میشه بی شوهر و..اما پدرم بااینکه مرده یه فمینیسته موافق حقوق زنانه میخواد من قوی باشم میگه به ازدواج فکر نکن درس بخون پیشرفت کن کار کن وهرکس درباره ازدواج باهام حرف میزنه پدرم یه جواب دندون شکن بهش میده گاهی اوقات این هم جنسای خودمون که نمیزارن پیشرفت کنیم

خدایا شکرت❤
بله به مردا هم آسیب میزنه برای اینکه ما زن ها مادران،خواهران،پدر و برادرمونیم،اگه ما آسیب ببینم،اون ...

درسته. باید به مردا گفت این نظام مرد سالار فقط به ضرر ما نیست به شمام اجازه انسان بودن رو نمیده

خدایا شکرت❤
کاملا درست میگین جالبه مادرم بااینکه همجنس منه اما منو قوی بار نمیاره میگه باید ازدواج کنی مگه میشه ...

بله متاسفانه 

و چون در جایگاع پدرو مادر هستن میتونن دست روی احساسات مابزارن و باز هم مارو قربانی فکرها و خواسته های خودشون بکنن

2740
من همیشه به همسرم‌میگفتم این مرد سالاری اول از همه ب مردها اسیب میزنه خودتون متوجه نمیشید اما مثلا ...

کاملا درست میگین مردا متوجه نیستن اما اونام صدمه میبینن این نظام مردسالار چیز وحشتناکیه هر چقدر بیشتر درباره اش بخونی بیشتر میترسی و تعجب میکنی

خدایا شکرت❤
کاملا درست میگین مردا متوجه نیستن اما اونام صدمه میبینن این نظام مردسالار چیز وحشتناکیه هر چقدر بیشت ...

ساده ترین مثالی که میشه بزنم اینه که چون مرد نون اور خانوادس به اصطلاح .طبیعیه ب خودش اجازه بده هرکاری میخواد انجام بده اینو حق خودش میدونه.مثل رابطه ارباب و برده