2737
2739
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7061 بازدید | 353 پست
خیلی ببخشید قصد جبهه گرفتن ندارما،فقط برام سواله که همه ی کسانی که دیر ازدواج میکنن اهدافشون چیه؟

من دیر ازدواج نکردم 

۲۱ سالم بود عقد کردم و ۲۳ سالگی عروسی کردم و ۲۷ سالم بود که دخترم دنیا اومد

با اینکه عاشق شدم و از زندگیم فوق العاده راضی ام و صد بار دیگه بمیرم و زنده بشم بازم همسرم رو انتخاب میکنم

اما بازم فکر میکنم زود ازدواج کردیم

یه دختر ۱۵ ساله که دیگه هیچچچچچچچ گونه درکی از زندگی زناشویی نداره 

شخصا دختر خودم رو میگم تا درسش تمام نشه و دنبال حرفه مورد علاقه اش نره و به هر چیزی که دلش خواست توی دوران مجردی نرسه هیچ خواستگاری رو توی خونم نمیپذیرم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
اره یه فرصت بده بهش انشالله که جبران کنه واست به بهترین نحو

امیدوارم 

من الان استقلال مالی دارم مشکلی ندارم به اون صورت 

ولی فکر میکنم اگر اصلاح شده برگرده بهتره اون زندگیو بسازم دوباره

واقعیت های جامعه ما بسیار زشته 

و متاسفانه منم اونقدر برام انرژی و روان نمونده که بگم میتونم با این جامعه بجنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و متاسفانه هیچ درکی نداشتم واقعا هیچی در حد صفر بودم  و ازون بدتر هیچکس هیچ اگاهی بمن نداد&nbs ...

خوشحالم برات که مسیر درست رو پیدا کردی وبهت افتخار میکنم عزیزم❤تو برای ما خانما مایه افتخاری چون تصمیم گرفتی یه زن قوی ومستقل باشی‌.

خدایا شکرت❤
این فرهنگ سازی جز تو مدارس و صدا وسیما باید بشه ؟ که توی تلویزیون تازه دختر پسر ۱۵ ساله رو میارن و ا ...

تلوزیون،اصلا نذارید بچه هاتون نگاه کنن

وقتی راحت در مورد چند همسری حرف میزنن😐

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2731

در آمریکا افراد ضدزن خیلی زیاد شدن می ترسم آمریکا بیفته همه جا بریزه. اون وقت همه چیز از اول شروع شه و دوباره زن ها برده ی رسمی مردان بشن. الان هم هستن و حتی در ایران خیلی راه برامون مونده و متاسفانه به هیچ جا نرسیدیم و این آخرین فرصت برای رهایی- در کی می دونه چه مدتی- بود.

...

شما به عنوان مادر خیلی باید قوی باشی،خیلی محکم جلوشون وایسا نذار حرفی بزنن به شوهرتم بگو،جلوشونو ...

آره چندبارمحکم وایسادم جلوشون ولی دیگه نمیشه

خدادخترتونوحفظ کنه ❤

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
موافقم با حرفت اما یه دختر بیشتر آسیب میبینه تا یه پسر چون جامعه مرد سالاره

نه عزیزم پسرا هم آسیب میبینن،مسئولیت سنگینیه

بیشتر به طرز فکر آدم بر میگرده من دور و اطرافم دیدم که چقد زنا برای مردان ذلیلن اول غذای مردا رو بدی ...

موضوع غذا... دیدید مرد ها همیشه اول غذا می خورن؟ مطالعه شده که موجوداتی که غذای بیشتری می خورن بزرگتر هستن. 

شاید مرد ها غذای زن هارو خوردن...

2738
خوشحالم برات که مسیر درست رو پیدا کردی وبهت افتخار میکنم عزیزم❤تو برای ما خانما مایه افتخاری چون تصم ...

ممنون لطف دارید⁦❤️⁩

تصمیم گرفتم دیگه تاوان اشتباهات پدرو مادرمو پس ندم 

درست نیست واقعا با ۲۳سال سن با افسردگی دست و پنجه نرم کنم و دارو 

و واقعا به همه میگم به بچه هاتون رحم کنید و این ظلم رو در حقشون نکیند

من دیر ازدواج نکردم  ۲۱ سالم بود عقد کردم و ۲۳ سالگی عروسی کردم و ۲۷ سالم بود که دخترم دنیا او ...

عزیزم گاهی خیلی لذت بخش تر که آدم هدفش رو همراه همسرش دنبال کنه...ازدواج چه تو سن کم چه تو سن بالا اشتباه

نه عزیزم پسرا هم آسیب میبینن،مسئولیت سنگینیه

من انکار نمیکنم یه پسرم آسیب میبینه ولی آسیبش کمتره این جمله رو زیاد شنیدم اون پسره اون مرده براش عیب نیست و...بعدم این نظام مرد سالار تنها به زنان آسیب نزده بلکه گاهی اوقات باعث آسیب بعضی مردا شده شما یه پسر بچه تصور کن که میخواد یه اسباب بازی صورتی بخره بهش میگن مگه دختری؟؟اینجاس که اون نظام مرد سالار به این پسر آسیب زده

خدایا شکرت❤
موضوع غذا... دیدید مرد ها همیشه اول غذا می خورن؟ مطالعه شده که موجوداتی که غذای بیشتری می خورن بزرگت ...

عزیزم اون چیزی که آدم رو بزرگ می‌کنه نیروی عقلش نه جثش...منظورم کلی بود که چقدر خانوم ها خودشون رو بی ارزش میدونن

بله اسیب میبینن اما با این تفاوت که جامعه پشتیبا مزد ها هست

بله دیگه از این نظر متاسفانه،قانون برابر نیست

2706