2733
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست
منم موافقم اصلا قبل بیست کار درستی نیست...ولی خیلی برام جالب چجور تو کشورای پیشرفته مثل آمریکا مادر ...

اختلاف سنی ها هم به مراتب کم تره 

و ۹۹٪ هم حاملگی هم ازدواج به خواست خودشون هست حالا یا با هم مدرسه ای یا با هم دانشگاهی 

ولی اینجا دختر ۱۲ ساله رو میدن به مرد ۳۰ ساله به زور ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از تاپیک ها میشه کامل متوجه شد که ذهن نسل ما پر میشه از تفکرات نسل قبلی و نسل قبلی هم از نسل قبلترش و این یعنی هیچ پیشرفتی تو عقاید و سبک زندگی نداریم مادرایی که با تزریق افکار پوسیده به خرد دختراشون که اگه سنت بره بالا کسی نمیگیرتت و یه عمر بدبخت میشی و ... دختر رو تو   سن پایین بدبخت میکنن  و خب این اعتقادات و سبک زندگی همینطور نسل به نسل داره میگرده 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
اهدافش خب خلاصه میشه به شوهر کردن و زاییدن و عدس پلو و خلاص😐 بیشتر از این چیزی از زندگی نمیخوان

خیلی ببخشید قصد جبهه گرفتن ندارما،فقط برام سواله که همه ی کسانی که دیر ازدواج میکنن اهدافشون چیه؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2728
هرکسی یه جوره ولی من دوست ندارم یه دقیقم جاش باشم

تعریف آدما از زندگی چیه .... نصف راهشو رفته دیگه 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

هی نگید دخترا خودشون  میخوان و...جامعه ما اینو به یه دختر یاد میده که نقشش همسری ومادریه واگه ازدواج کنه بُرد کرده واگه مجرد مونده بدبخته ودخترای ما به خاطر جلب توجه پسرا با هم رقابت میکنن اینا همش به خاطر اون نقشیه که نظام مرد سالار درنظر گرفته

خدایا شکرت❤
اگه کتاب های فمینیستی رو نمی خوندم هنوز در گمراهی بودم(به نظر خودم). پس من چیزی از خودم نمی دونم و ا ...

خيليا هنري جز ازدواج كردن توو خودشون نميبينن ولي بمب ادعا هستن

يادمه ينفرشون خودش به زبون خودش گفت من اهل درس خوندن نبودم براي همين ازدواج كردم بعد اون ديگه دهن ب دهن نميشم با كسايي كه ميگن دختر بايد ١٥ ازدواج كنه 

يا ١٥ ساله ها اندازه ٣٠ ساله ها ميفهمن و.....

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
خيليا هنري جز ازدواج كردن توو خودشون نميبينن ولي بمب ادعا هستن يادمه ينفرشون خودش به زبون خودش گفت ...

جالبه یکی از این خانمای نی نی سایت تو بحث به من گفت تو شوهر نکردی به من حسادت میکنی🙄

خدایا شکرت❤
چون درکی از زندگی مسترک نداریم  و همش ب بحث و دعوا میگذره

تازه همه میگن توسنت خوبه...من الان21م دوروزپیش رفتم دکترسرماخوردم میگه چون میری مدرسه تومدرسه هم ویروس زیاده حتما اون جاگرفتی😂😂اگه شوهرم میبودشاخاش درمیومد

قبلا یه همسایه داشتیم زنه اصلا بفکر بچه تربیت کردن نبود دخترشو توی محوطه مجتمع رها کرده بود رفته بود بازار خرید به قول خودش خیلی هم روشنفکر بود غروب که پدرش اومده بود دیده بود فکر کرده بود زنش دخترشو با خودش برده خرید شب که خانم اومد خونه دید خبری از دخترش نیس خلاصه تو خونه پسر همسایه پیداش کردن پسره رو مجبور کردن دخترشون رو بگیره ، پسر گفته بود تو محوطه نشسته بودیم صحبت میکردیم من مجبورش نکردم خودش باهام اومد خونمون ، مادرها باید بجای فکر و هزینه برا ظاهر زندگی به فکر تربیت بچه هاشون باشن

من۱۸سالم بود عقد کردم اونم ب اصرار  خودم خانوادم مخالف بودن کاملا چون ادامه تحصیل شرط اولشونه وخیلی مانعم شدن اما من راضی بودم به ازدواج ۸سال از زندگی مشترکم میگذره دوتا بچه۶ و۱ساله دارم  الان تنها دیپلمه بیکار خانواده منم خیلی خودمو از اونا عقب میبینم از زندگیم راضی هستم اما ای کاش عجله نمی‌کردم ۳۰سالگی خیلی مناسب ازدواجم بود فکر میکنم،مسئولیت زندگی رو ب دوش کشیدن خیلی سخته من نازک نارنجی آماده نبودم😓😓

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
اختلاف سنی ها هم به مراتب کم تره  و ۹۹٪ هم حاملگی هم ازدواج به خواست خودشون هست حالا یا با هم ...

نه عزیزم الان قدیم نیست من خیلی از دخترا رو دیدم با علاقه به این ازدواج تن میدم پافشاریم میکنن...ولی واقعا به نظرم مسخره میاد 

هی نگید دخترا خودشون  میخوان و...جامعه ما اینو به یه دختر یاد میده که نقشش همسری ومادریه واگه ا ...

فقر فرهنکی همینه

فراموش نمیکنم با اون همه مشکلات و جنگ و دعوایی که داستیم خانواده ها تشویق به بچه دار شدن میکردن 

اشتباه نباید با اشتباه بزرگتری جبران کرد

نه عزیزم الان قدیم نیست من خیلی از دخترا رو دیدم با علاقه به این ازدواج تن میدم پافشاریم میکنن...ولی ...

بله منم دیدم 

در هر دو صورت یک معضل اجتماعی هستش چه به خواست خودشون چه به زور چه با همسن چه اختلاف سنی زیاد