2737
2739
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7061 بازدید | 353 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی دبیری داشتیم پنج شش سال پیش....دخترش 10-11 سالش بود میگفت پونزده سالگی شوهرش میدم دخترتوخونه بمونه براچی؟!!!! خیلی ازش بدم اومد

تازه خودش قدیم تر که دخترا توسن پایین ازدواج میکردن 25 سالگی ازدواج کرد بعد انتظار داشت تو این دوره دخترش 15 سالگی ازدواج کنه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2742
آره چون خودم ندارم ...و اصلا لذت نمی‌برم از زندگیم

عزیزم اشتباه میکنی منم مثل شمام 8 ساله مناظرم و تحت نظر پزشک و یه سقط هم داشتم ولی زندگی محدود به بچه دار شدن نیست و یه قسمتی از زندگیه 

از زندگی لذت ببر از شوهرت از اطرافیانت 

انشالله وقتش بشه بچه هم میاد انشالله

خوبه كه سعي نميكنين حقيقت رو مخفي كنين و اصل موضوع رو خووب متوجه ميشين

اگه کتاب های فمینیستی رو نمی خوندم هنوز در گمراهی بودم(به نظر خودم). پس من چیزی از خودم نمی دونم و اگه تا 10 سال هم می گذشت نمی فهمیدم مشکلی هست، نمی فهمیدم جوونیم کجا رفت و چرا انقدر زود مریض و پیر شدم. 

باید گفته شه تا جرقه ای در ذهن زده شه.

2740

منم ۱۵ ساله بودم احساس میکردم اوووه خیلی بزرگ شدم ووقتشه مادر بشم دیگه😂😂بعد دوسال الان که ۱۷ سالمه میگم وای چقد افکار بچه گونه یی داشتم خدااااایا خداااااوندا والبته خو ارمانیم خیلی تغییر کرد😄😄😄😄

واقعا درسته،منم ۲۰ سالگی ازدواج کردم،واقعا اون موقع آدم نمیدونه هدف از ازدواج چیه،مسولیت چیه

فقط تو رویاست و به فکر شاهزاده ی سوار بر اسب سفید

من هنوزم میگم از ازدواج راضی هستم،ولی فقط شانس بود،نه انتخاب عاقلانه

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
واقعا چه تفاوتی داره 17 سالگی مادر بشی یا 27 سالگی؟  بنظر من تو اون ده سال وقت هست آدم مطالعه ...

چی بگم والا،ما نتونستیم توی سرشون کنیم هر سنی اقتضای خودشو داره،توی این زمانه که این همه جای رشد و ترقی واسه یه دختر هست تا بلوغ فکری برسه چه لزومیه ناگهان توی نوجوونی بپره توی یه مرحله مهم و پر فراز و نشیب که واقعا نیاز به پختگی و تدبیر داره 

عزیزم اشتباه میکنی منم مثل شمام 8 ساله مناظرم و تحت نظر پزشک و یه سقط هم داشتم ولی زندگی محدود به بچ ...

وقتی دیگه دل و دماغ نداشتم موهام ریخته بود پوستم شل شده بود چشام چروک اون موقع چی 

..

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
آره الآنم جذاب سرحال...خوش خرم هست .تازه داره جوش میزنع پوستش.فردا مادر زن و مادرشوهر جوون میشع ..

هرکسی یه جوره ولی من دوست ندارم یه دقیقم جاش باشم

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف
عزیزم تو خانواده ما بودی چی کار میکردی   مادرم ۱۰سالگی ازدواج کرده خاله ام ۱۲ سالگی   خو ...

نمیدونم چه دهه ای هستن. خودمم دهه شصتم. بعضی از دوستام ۱۴   ۱۵سالگی ازدواج کردن ولی ۱۵ساله بیست سال پیش خیلی با ۱۵ساله الان فرق داره .والبته اون موقع هم من خیلی وحشت میکردم و خدارو شکر میکردم تو خانواده ما تا دختر نره دانشگاه و سرکار و مستقل نشه ازدواج نمیکنه 

2706