2752
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7064 بازدید | 353 پست

ی آشنا دیگه داریم دخترش ۱۵ سالشه تازه عقد کرده حالا این هیچی داماد۱۷سالشه😬😬یعنی موندم درک اون پسر از زندگی مشترک و مسئولیت چیه؟خانواده دختره مقاومت میکردن ک پسره خیلی حالیشه😡😡😡🤬🤬🤬

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا همونقدری بودید.

نه من قدم همیشه خیلی بلندتر از هم سن و سالام بود بعد طرز فکرمم یه خورده بزرگ تر از سنم بود برای همین باورم نمیشه شاید

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2731

مامانم میگه دخترا شوهر نکنن ما شوهرشون نمیدیم

ب خدا راس میگ

دختر خالم ۱۳ سالشه

میگه من ۱۹ سالگی عقد میکنم ۲۲ عروسی

خالم خودشو میزنه میگه این حرفا چیه بیا برو عروسک بازیتو بکن

دختر خالم میگ باشه همینم مونده شوهر نکنم

مجبور بشم از تو و بابا مراقبت کنم

من ازدواج میکنم با شوهرم خوش میگذرونم

)خالم خودش شاید ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگ داغون شدم مخالف ازدواج زیر ۲۵ ساله)

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم
شما فقط همینشو میبینی بقیه مشکلاتشون چی ؟ به نظرت یه دختر ۲۰ ساله الان باید یه بچه ۶ ساله داشته باشه ...

وای خواهر من توی یه تاپیک اینو گفتم ،تا شب فحش بود که میخوردم،یه کلام گفتم مگه زن دنیا اومده فقط خدمت کنه به بقیه؟خب میشه مثلا جای ۱۷ ،توی ۲۷سالگی مادر شد،چه اشکال داره طرف درس بخونه،کلاسای مختلف هنری و اموزشی بره،با دوستاش وقت بگذرونه،هنر زندگی کردن یاد بگیره،چشمت روز بد نبینه که چیا بهم نگفتن 

مگه میشه بهشون بگی بالای چشمت ابرو  میگن شوهر گیرت نیومده اینجوری داری میگی

اونا اینطوری بزرگ شدن با همین تفکر 

شوهر کردن رو مثل یه برد می بینن...

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
مطمعن باشید کودک همسری ها بدترین زندگی رو دارن ولی به رو خودشون نمیارن .من خودمم یکیشونم  الان ...

و بدتر ازهمه اینکه اختلاف سنی زیادی داشته باشن 

قشنگ مبشه تجاوز ب روح و جسم اون دختر

از بچه هم بچه ترن.خواهر من  نوزده سالشه هم بچس

والا به خودمم که فکر میکنم بیست و دو سالم بود عقد کردم الان که سی سالمه میگم چقدر اون موقع ها بچه و ساده و بی سیاست بودم

به نظرم سن ازدواج از بیست و پنج سال به بالاس

🤦🤦🤦نزنید این حرفو.به خدا بعد بچه تازه یادتون میفته چه کارا باید میکردید و الان با بچه امکانش نیست ...

نمیدونم والا ...فکر و ذکر هدف و آینده و برخوردم همسرم حرفامون خریدامون همه وصله به آینده و بچه داشتن چیه بیهوده بچرخیم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706