2733
2734

خیییلی خوشحال شدم ک این خونه رو ساختن انشاالله ب شادی ازش استفاده کنن ولی فقط حمومش اندازه آشپزخونه من بود حیاطش اندازه کل خونه من بود خونه من ۵۰متر تازه مستأجرم هستم میدونمم شوعرم هیچوقت پیشرفت نمیکنه فقط دعا میکنم پسرفت نکنه شوهر خواهرمم هربار کوچیکیه خونمونو میزنه تو رومون رختکن برا خودش دراورده بود وان گذاشته بود دو طبقه دو بلکس امیدوارم خدا بیشتر بهشون بده ی نگاهیی ام ب ما بندازه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشالله شما هم صاحب خونه بشید♥️

مال دنیایی برای کسی نمی‌مونه که پز دادن داشته باشه مهم داشتنه یه دل شاده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حوصله بحث ندارم همسترم 🐹 بهم نیاز داره!

دلیل دل شکستگی شما رفتار شوهرشه ک تازه ب دوران رسیده هست

انشاءالله به زودی خونه دار بشی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706