2752
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7066 بازدید | 353 پست

من یه دختردایی دارم تقریبا دوسال ازمن بزرگتره هم ردیف بودیم باهم.... تو۱۵ سالگی عقدکرد ۱۸ سالگی اولین بچشو زایید الان با ۲۷سال سن ۳ تا بچه پسر داره ....اخلاق و رفتارش شده عین پیرزن ها حتی چهرش داغون وپیر با ۲۷ سال سن ...جالبه همشم ادعا داره و از بقیه ایراد میگیره

من 17 سالگی ازدواج کردم. در 16 عقد کرده بودم. بله من واقعا نمی دونستم و شما بدونید علت اصلی ازدواج ...

خوبه كه سعي نميكنين حقيقت رو مخفي كنين و اصل موضوع رو خووب متوجه ميشين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بچه هم بچه ترن.خواهر من  نوزده سالشه هم بچس والا به خودمم که فکر میکنم بیست و دو سالم بود ع ...

نظر منم همینه ولی هی بهم میگن دیگه تو اون سن مرد خوب پیدا نمیشه. یا باید خیلی زیبا باشی. یا همه دنبال دختر سن پایینن😐😑

یک روز همین شخص که در بند تو افتاد... آواره ی آوره ی آواره ی من بود....!
الان 15 ساله هایی ک ازدواج کردن و بچه هم دارن میان توجیه میکنن ک ما از 30سالع ها بیشتر میفهمیم.  ...

خواهر منم توهمین سن عقد کرد۲تا بچه داره همشم ب پدرمادرم میگه شما مقصره تموم اتفاقای گند زندگیمین از ازدواجش ناراضیه و خیلی چیزای دیگه...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2731

چرا نی نی سایت اینجوری شده فقط روزی ۶تا تاپیک میشه 

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
من 17 سالگی ازدواج کردم. در 16 عقد کرده بودم. بله من واقعا نمی دونستم و شما بدونید علت اصلی ازدواج ...

دقیقا دست میزارن روی ی دختر کم سن و سال که بقول خودشون طبق چیزی ک‌ میخوان پرورشش بدن

🤮

من میگم همه ۱۵ ساله ها بچه اند هر کی هم مثال میزنه میگه عقلش زیاده باید بگم عقل هیچ پونزده ساله ای ...

👌

متاسفانه اینجا همه ی کم سن ها ادعا دارند خیلی میفهمند 

منم سنی ندارم ۲۰ و اندیمه هنوز ۲۱ سالم نیست 

خودم رو با ۱۸ سالگیم مقایسه میکنم میبینم طرز صحبت کردنم ،طرز فکرم،عقایدم همه چیزم تا اون موقع زمین تا آسمون فرق داره و هنوز هم جا برای پیشرفت و اصلاح رفتار دارم 

اونوقت اینجا ۱۵ ساله ها ادعا دارند اندازه ۴۰ ساله ها میفهمند 

درسته که سن فقط یک عدده و صرفا به معنیه چرخش ما به دور خورشیده ولی با بالا رفتن سن ۱۰۰٪ فهم و تجربه هم بیشتر میشه 

چه خوبه که همه چیز در زمان خودش اتفاق بیوفته 

این سنین نه برای دوست پسر داشتن مناسبه نه برای شوهر کردن 

کیف هم میکنن والا

تن بچه لباس عروس میکنن فکر میکنی کیف نمیکنه؟؟از نظر اونا شوهر یعنی لباس عروس وجشن وطلا از مشکلات زندگی خبر ندارن معلم مون میگفت یکی از فامیلامون ۱۵ سالگی شوهر کرده خودش گفته بود اون موقع شوهر برام معنی النگو طلا ولباس عروس داشته

خدایا شکرت❤
وای خواهر من توی یه تاپیک اینو گفتم ،تا شب فحش بود که میخوردم،یه کلام گفتم مگه زن دنیا اومده فقط خدم ...

واقعا چه تفاوتی داره 17 سالگی مادر بشی یا 27 سالگی؟ 

بنظر من تو اون ده سال وقت هست آدم مطالعه کنه، کار هنری یاد بگیره، درسش رو بخونه

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!

من خودم بیست سالگی عقد کردم دوماه دیگه بیستو یک سالم میشه که پنج ماه ازعقدم میگذره ولی من بااینکه دیگه ۲۱سالمه حس میکنم بچم حس میکنم خیلی چیزارو نمیدونم شاید اگه ۲۷سالم بود خیلی بیشترتجربه داشتم چون سنم کمه فک میکنم مادرشوهرم باید باهام مثله مامانم باشه که نیست واین ازارم میده تازه این فقط یکیش بود که حداقلترین بود

ی چیزی بگم منو نکشید،ولی من دخترای اون سنی ک اطرافم میبینم اکثرا خودشون طالب ازدواجن مادر و پدر رو ه ...

خب چون عقل ندارن از طریق خانواده باید کنترل بشن و به سمت درس و کارای دیگه هدایت بشن البته که  وقتی محبت و توجه  نبینه دختر میره سمت ازدواج 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

ولی من دخترمو شوهرنمیدم نمیخام ماله خودمه مگه زوره بدمش دست پسرمردم😢😢😢😢😫😫😫😫😫😍😍😍

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041
خواهر منم توهمین سن عقد کرد۲تا بچه داره همشم ب پدرمادرم میگه شما مقصره تموم اتفاقای گند زندگیمین از ...

مثل من 

که کلی به مشکل خوردم چون واقعا هیچی نیمدونستم از زندگی مشترک

مثل یه بازی بود برامم

و الانم در مرحله جدایی هستم 

دوست من کلاس نهم ازدواج کرد ۱۵ سالش بود اون موقع سر زبونا بود حرفش که چجوری ازدواج کرده الان بچش سه سالشه😒تازه کلی هیم فیس و افاده میداشت وهی به خودش و شوهرش مینازید..

یه روز دعوامون شد اون منو مسخره کرد منم گفتم با اون باسنت دو دو میزنه عه بس گندست...

دوست بغل دستیش گف فاااطیی حرف نزن این شووهر کردهه

منم تو کف وااای خدا این شوهر کرده چه کار بزرگی کرده...یعنی هر کی شوهر کنه خوشگلههه🤔😒😒😒😒😬😬😬😬

2706