2737
2739
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست
ای وای چرااخه اگه میدونی دوستت داره برگردتوروخدا یه فرصت دوباره بهش بده

تو فکر همینم

قضیه همینه از بچگی من سو استفاده کردن 

الان بزرگ شدم خانوم شدمم مستقل شدمم😂😂😂

این سری باید تلاش کنه بدست بیاره منو بجبران کارای اشتباهشون

یه بار بزنی تو دهنشون دیگه این حرفو نمیزنن ببخشید عصبانی شدم😤

کلا هم ازدواجشون فامیلیه میگن به غریبه که نمیدیمت پس پسرعموت بهترینه برات😔

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا اینکار رو میکنن چون از ما زن‌ها ضعف میبینن...اگه یه انسان خودش رو ضعیف و کوچیکه نبینه هیچ‌کس نم ...

متاسفانه به بیولوژی هم هست. اون ها از ما قوی تر و بزرگتر هستن و می بینید که چقدر به قوی بودن افتخار می کنن. قوانین جنگل هر کس برتری فیزیکی داره بر دیگران تسلط داره. به نظر اون ها.

البته دیگه قانون اختراع شد و باید از وحشی گریشون دست بکشن. یه زمانی جنگل بود و خاطرات شیرینش از اون زمان در ذهنشون مونده و می خوان برگردن به گذشته. 

2728
دختره من ۱۵ سالشه عموش اینا ول نمیکنن هرچقدجواب رد میدیم بی خیال نمیشن ازاونورم خواهرشوهرم ول نمیکنه ...

به زور که نمیتونن این کار رو بکنن به خواهر شوهرتون هم اعتراض بکنین بگین روی بچه رو باز نکن طفلی .

خانما یه چیزی بگم،همون طور که ازدواج دختر تو سن پایین درست نیست

پسرم باید همین طور باشه،و واقعا در مورد هر دوشون باید فرهنگ سازی شه

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2740
خانما یه چیزی بگم،همون طور که ازدواج دختر تو سن پایین درست نیست پسرم باید همین طور باشه،و واقعا در ...

موافقم با حرفت اما یه دختر بیشتر آسیب میبینه تا یه پسر چون جامعه مرد سالاره

خدایا شکرت❤
متاسفم عزیزم. من وقتی کم سن بود یه بار یه مرد دست زد به سینه ام ویه بار دیگه ام تو مغازه یکی دست زد ...

و متاسفانه هیچ درکی نداشتم واقعا هیچی در حد صفر بودم 

و ازون بدتر هیچکس هیچ اگاهی بمن نداد 

یعنی بدون اغراق بگم فقط گفتن این شوهرته ازین ب بعد همین و همین 

و الان ک ب مرحله جدایی رسیده باید بشنوم ک تو عرضه نداشتی زندگیتو مدیریت کنی اگه یچه میاوردین مشکلاتتون حل میشد

میخوام بگم نادونی همیشه وجود داره

خیلی خوشحالم ک ادم اهل مطالعه ای بودم و حداقل نزاشتم بیشتر تو باتلاق تصمیمات اشتباه دیگران غرق. بشم

خانما یه چیزی بگم،همون طور که ازدواج دختر تو سن پایین درست نیست پسرم باید همین طور باشه،و واقعا در ...

این فرهنگ سازی جز تو مدارس و صدا وسیما باید بشه ؟ که توی تلویزیون تازه دختر پسر ۱۵ ساله رو میارن و از مزایای کودک همسری حرف میزنن واقعا ما باید به کجا فرار کنیم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
یه همکلاسی داشتم اونموقع ها سوم راهنمایی شوهر کرد و چقدر هم پز میداد تا یه مدت میومد مدرسه و از رواب ...

ببخشیدا ولی بااین حرف اخرتون به مادرا توهین میکنین تو هرسنیم ازدواج کرده باش 

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
کلا هم ازدواجشون فامیلیه میگن به غریبه که نمیدیمت پس پسرعموت بهترینه برات😔

شما به عنوان مادر خیلی باید قوی باشی،خیلی محکم جلوشون وایسا نذار حرفی بزنن

به شوهرتم بگو،جلوشونو بگیره

منم خواهر شوهرم یه بار در مورد دختر این حرفو زد،نزاشتم ادامه بده،و گفتم خواهشا پیش بچه های من از این حرفا نزنیید

لازم به ذکره،دخترم ۲ سالشه😀

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
متاسفانه به بیولوژی هم هست. اون ها از ما قوی تر و بزرگتر هستن و می بینید که چقدر به قوی بودن افتخار ...

بیشتر به طرز فکر آدم بر میگرده من دور و اطرافم دیدم که چقد زنا برای مردان ذلیلن اول غذای مردا رو بدین غذای خوب رو به مردا بدین در حالی که مردا اول از همه خودشون مهم هستن دلیل عمده این رفتارشون هم دیدگاه زن های ضعیفی که به خودشون ارزش قائل نیستن...اگه یه مرد ببین زن چقدر به خودش ارزش قائل متقابلاً اون هم همون رفتار رو میکنه