2737
2739
عنوان

دردناک ترین خاطرتون چیه؟

430 بازدید | 35 پست

میخوام امشب جای همتون گریه‌کنم

رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

اینکه ۵ سالم بود و از روی پله های خونمون با ارتفاع ۲ ۳ متر افتادم و سرم شکست و الان دارم زجرشو میکشم🥺😔

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

عروسیمه 

عروسیمو توو خونه با  کوچیک با کلی مهمان برگذار کردن که جا برا رقصیدن نبود  مردم از گرما  . دی جی نیاوردن و یه اسپیکر شارژی که اونم موقع عروس و داماد اومدن شارژش تموم شد  خواهرشوم منو خیلی زشت  ارایشم کرد  و هیچی بلد نبود  انقدم زود شام دادن که  تا ساعت 9 همه مهمان ها رفتن و عروسی خلوت و تمام شد  

صبح عروسی  شوهرم یه دعوای خیلی خیلی بدی باهام کرد سر همین دستمال خونی   

خیلی عروسیم برام خاطره زجر آوری 

الان 6 ماه ازدواج کردم حاملم هستم بخدا تا حالا هزار بار به در حیاط نگاه کردم و توو دلم گفتم کاش اون بیرون غذایی برای خوردن پولی برا زنده موندن داشتم آبرویی برا زنده موندن داشتم بعد یه لحظه ام توو رفتنم تعمل نمیکردم فقط میرفتم و خودمو خلاص میکردم 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون موقع ک مامانم خودکشی کرد

خدا رو شک چیزیش نشد

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740
عروسیمه

من چند بار از شما سوال پرسیدم و جوابی نگرفتم جواب بدید لطفا

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

من داشتم سیب زمینی سرخ میکردم بعد زردچوبه ریختم روغن سوخت 

اومدم تو یه کاسه فلزی ریختم بعد خواستم بلندش کنم بریزم تو ظرفشویی که کاسه داغ شده بود و همه اش ریخت رو دستم و کلا دست راستم سوخت 

2706