2752
2734
عنوان

دردناک ترین خاطرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 35 پست

یه بار نزدیک بود بریم زیر تریلی ، یبار نزدیک بود همین امسال  تصادف بد کنیم و در عین حال اگر تصادف هم نمی‌کردیم که نکردیم ، ممکن بود چپ کنیم و ماشین و خودمون نابود شیم 

و یبار تو مدرسمون یکی زد تو سر یکی و سرش شکست و خون اومد متاسفانه .

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 
عروسیمه  عروسیمو توو خونه با  کوچیک با کلی مهمان برگذار کردن که جا برا رقصیدن نبود &nb ...

بمیرم برات

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
2731

کلاس ششم بودم بابام ۱۲ روز بود بیمارستان بستری بود و من ندیده بودمش برادرم اومد مدرسه دنبالم من فکر کردم قراره بریم ملاقت بابام خوشحال بودم وقتی جلو در خونمون رسیدم و صدای جیغ و گریه های  بلند می‌شنیدم خشکم زده بود اون روز با جنازه بابام ملاقات کردم بد ترین خاطره عمرم 💔

اون روزهیچوقت ازیادم نمیره

خدالعنتش کنه ان شالله به زمین گرم بخوابه

ان شالله نمیره وذره ذره زجربکشه تواین دنیا

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
روزی که بعد اون دیگه مدرسه نرفتم در حالیکه همه دوستام هر روز میدیدم میرن

بمیرم💔

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
وقتی واس اخرین بار سرمو رو پاهای بابام گذاشتم سرد سرد بود مثل گوشت منجد😔

عمیقا دلم میخواد جاهامون عوض بشه و من بابا نداشته باشم:)))))))

اون روزهیچوقت ازیادم نمیره خدالعنتش کنه ان شالله به زمین گرم بخوابه ان شالله نمیره وذره ذره زجربکش ...

انشالله:)

کلاس ششم بودم بابام ۱۲ روز بود بیمارستان بستری بود و من ندیده بودمش برادرم اومد مدرسه دنبالم من فکر ...

کاش بابای منم بمیره🙂

خیلی زیاد بوده، هر دفعه بدترش را دیدم وشنیدم وواقعا ناراحت شدم.

حدود سه سال پیش دختر عمه م تو تصادف قطع نخاع شد وهنوز هم داغونه.

پسر جاریم که یک پسر ۱۵ ساله هم داشت تصادف کرد وفوت شد.

اخبار فلسطین را چند ماهی پیگیری میکردم واز زمین وزمان نا امید شدم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
بابای من فرشته بود اسی چرا ادمای بد نمیمیرن پس؟

کاش نباشن این ادما کاش

خدا باباتو رحمت کنه گلم

اوف خیلی بوده تلخ ترینش تصادف و فوت برادر با معرفتم

خدا رحمتش کنه عزیزم

2706