2737
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه شوهرخدای دوم زنه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 80 پست
چه اعصابی داری بحث می کنی بگو شما راست می گی و تمام 

حرف از حجاب و اینا شد ک مثلاً دران قدیم عروس پیش مادر شوهر و پدر شوهرش حجاب میکرد 

آخه من کلا آزادم پیششون بعد برگشته میگه شوهرمم تابحال موهامو ندیده اصلا روسریمو پیشش باز نکردم منم گفتم چه حرفا میزنی پس اینو(شوهرمو با دست نشون دادم)خدا از آسمون برات فرستاده آخرشم زدم زیر خنده😁😂😂😂

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩
حرف از حجاب و اینا شد ک مثلاً دران قدیم عروس پیش مادر شوهر و پدر شوهرش حجاب میکرد  آخه من کلا ...

عزیزم برای هر حرفی اعصاب رو بهم نریز حیف پوستت

بزار بگه شما کار خودت رو بکن

روتون به هم باز می شه 

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرمنم ازاینجورچرت وپرتازیادمیگه،مثلن یبارمیگفت فلانی طلاق گرفت رفت بچه شم چهارسالشه به باباش رسید،منم گفتم حتما زنه خودش بچه رونخاسته وگرنه تاهفت سال پیش مادره،گفت نه قانون گفت بتوهم مهریه رسیده هم نفقه زیاده دیگه بچه بهت نمیرسه🤣🤣

واقعا؟  اتفاقا منم گفتم اگر پیامبر این حرفو بزنه دیگ هیچ اعتقادی بهش ندارم

واقعا باور پیکنین؟؟؟

پیامبری ک اومد جاهلیت اعراب رو تو صورتشون زد و گفت نباید دختراتون رو زنده دفن کنین پیامبری ک یه زن نسلش رو ادامه میده همچین حرفی بزنه خیلی از حرفا هست ک خیلیا میگن حرف پیامبره

بیچاره پیامبر چ حرفا گفته ک خودش خبر نداره

توردخدا باور نکنین این چیزا رو

2731
واقعا باور پیکنین؟؟؟ پیامبری ک اومد جاهلیت اعراب رو تو صورتشون زد و گفت نباید دختراتون رو زنده دفن ...

نه باور نکردم 

چقد سخت میگیرین شما بابا،ینی اگ شوهرتون بشما بگه خدای دوم بدتون میاد ک حالا برعکسش فاجعه باشه

نه عزیزم آخه من می‌شناسمش ذاتش خرابه یه هفته موند خونمون همش کنایه میزد بهم 

2740
نه عزیزم آخه من می‌شناسمش ذاتش خرابه یه هفته موند خونمون همش کنایه میزد بهم 

نههه بقیه ک این همه بدشون اومده ک شوهر خدای دوم باشه،البته بستگی ب حجم دلخوری و ناراحتی ک دارن هم داره،در اینکه بیشتر مادرشوهرا اذیت میکنن شکی ندارم

مادرشوهره هم یچی شنیده بش نرسیده😂😂اینو قدیمیا میگفتن ک شوهر خدای دومه زنه،از لحاظ محبتو علاقه و پر ...

اره دیگه عمیقم فک کنی همونه،خدا عاشق همه ی بنده هاشه،مهربونه وبزرگوار،

این یه دیدگاهه که همراه اکثر مادر بزرگ ها پ مادرای ما بوده که واسه خودشون  هیچ حقی قائل نمیشدن و اگ حتی کتکم میخوردن فک میکردن تقصیر خودشونه و ثوابم داره 

اینکه خوبه من حتی یه چیزی شنیدم که میگن یه خانمه ای بوده شوهرش کار خیلی سختی داشته بعد یه روز یکی میره خونه اشو میبینه خانمه یه چوب گذاشته گوشه ی اتاق ازش میپرسه این چوبه برا چیه میگه اینو گذاشتم هروقت شوهرم از سرکار میاد باهاش منو بزنه خستگیش دربیاد بعد میگن روز قیامت این خانم افسار شتر حضرت زهرا رو میگیره و باهاش میره تو بهشت(یعنی قبل حضرت زهرا وارد بهشت میشه) 

خداروشکر مادرای جدید خیلی تونستن جایگاه خودشون رو تو خونواده پیدا کنن شمام زیاد سعی نکن که تفکر مادرشوهر رو عوضش کنی چون موفق نخواهی شد

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2706