2733
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه شوهرخدای دوم زنه😕

1243 بازدید | 80 پست

منم باهاش بحث کردم گفتم رو چه حسابی این حرفو میزنی الان دیگه زن و مرد باهم مساوین میگه چون دخل و خرج زن با شوهره بخاطر همون 

منم گفتم دوره قدیم گذشته الان زن و مرد باهم دیگ کار میکنن خرجشونو در میارن

بعدشم کی همچین حرفی زده ؟میگه پیامبرمون محمد

گفتم اسم پیامبرمون خراب  نکن از خودتم حرف در نیار خواهشاً

درضمن همشو پیش شوهرم می‌گفت😐 بعدشم میگف زن باید از مردش بترسه و هزار تا مزخرفات دیگ

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو یادت باشه روزی سه وعده جلو خدات تعظیم کنیا به دختراتم بگو

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728

نزدی دهنش؟

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2738

اره گفته البته نمیدونم موثقه یا منبع اقایونه جهت خر کردنه زنا 

که اگر خدا اجازه میداد و کفر نبود دستور میدادم زنان امتم بر شوهرشون سجده کنن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

چرا باهاش بحث میکنی ک اعصابت خورد بشه

ی باشه بگو بلندشو برو ی جا دیگه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706