2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میگه شوهرخدای دوم زنه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 80 پست
این یه دیدگاهه که همراه اکثر مادر بزرگ ها پ مادرای ما بوده که واسه خودشون  هیچ حقی قائل نمیشدن ...

ای دیگه خیلیییییییی جهله نسل ماها خداروشکر دیگه روشن شدنه و در برابر همچین عقیده های پوچ وا میسیم،مادر شوهر منم میگه همیشه حق با مرده،اما برا زندگی خودش همیشه خودش مظلوم بوده و بهش ظلم شده اما من وایسادم و بش فهموندم ک حرفاش اشتباهه

ای دیگه خیلیییییییی جهله نسل ماها خداروشکر دیگه روشن شدنه و در برابر همچین عقیده های پوچ وا میسیم،ما ...

زنای قدیم اینجور بودن مادر من حدود 60 خورده ای،سالشه از همینجور تفکرا داره منم گاهی باهاش بحث میکنم ولی بعد به این نتیجه میرسم که خوب حدودا چهل و خورده اب سال بله . چشم گوی شوهرش بوده حتی اگ زورمیگفته . چشمشو رو خیلی چیزا بسته . الان دیگ نمیتونه مثل ماها رفتار کنه مجبور مابقی عمرشم همین روندو ادامه بده

بگردم طفلی میگه بابات بااین سن و سال صبح زود پا میشه میره سرکار منِ فلان بیکار و بیعار میگردم حداقل یه قالی نمیبافم بندازم زیر پاش

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مادر شوهر من خودشو خدای عروس میدونه

ازیناس که میگه ما چه ها که واسه مادر شوهر نمی کردیم چه جونایی که براش فدا میکردیم  ؟

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍