2737
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297512 بازدید | 1811 پست
من سه روزچدناروگذاشتم تواب داغ توحموم ولی بازم چربی هاش بود باسیم میشیتم ولی سیاهی چدن میرفت 5 ساله ...

یاخداااا

حالا تو این سه روز کار با گاز نداشتی که سه روز چدنها خیس میخوردن؟!

چند وقته ذهنم درگیر بود که یخچال و ماشین ظرفشویی سفیدبخرم یا نقره ای؟ 

الان که عکس اشپزخونه ها رو دیدم، واقعاا سفید برای ممبران و های گلاس سفید خیلی شیکتره! به نظر شما هم اینطوره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ منم ی پسر دوساله دارم خیلی شیطون ک کارای خطرناک هم میکنه هر وقت قابلمه رو گاز باشه کفگیر بلند برم ...

منم یه پسر ۲ ساله دارم خیلی شیطونه.بعضی وقتها واقعا کم میارم .همش فکر میکنم که فقط مال من اینطوریه.بچه های بقیه اینطوری نیستند.پس پسر شما هم شیطونه؟

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
چند وقته ذهنم درگیر بود که یخچال و ماشین ظرفشویی سفیدبخرم یا نقره ای؟  الان که عکس اشپزخونه ها ...

ولی من اصلا دوست ندارم لوازم برقی سفید باشه ،همه جوره نقره ای میپسندم😊🙂 فکر کنم اگه کابینت سفید باشه اوناهم سفید خیلی سفید در سفید میشه😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂

2731
عزیزم خونه من کلاهیچی نداره همه جیزم روزمینه اینجاخونه ی بابام فعلامستاجریم خونه خریدیم سال دیگه قرا ...

درسته خیلی کوچیکه ولی من خودم خونم سی و پنج متره تقریبا پزیرایی داره مبل گذاشتم😁کابینتم داره 😁تخت هم گذاشتم 

ولی خب عذابه اگه میشه اصلا نرید اونجا اجاره یا رهن بدیتش خودتون برید یه جا بزرگتر اجاره 

اصن ادم نه میتونه خوب تمیز کنه نه میتونه مهمونداری کنه سخته ادم بی حوصله و کسل میشه تازه ما فقط دو نفریم 

2740
عزیزم شیشه روی اجاقو با چی تمیز میکنی با هرچی تمیز میکنم بازم لک میشه 

عزیزم اول با اسکاج ک کمی کف داره چربی هاشو پاک کن بعد ی دور با پارچه ی خیس تمیز در اخر هم با دستمال جادویی عالی میشه

2706