2737
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297492 بازدید | 1811 پست
من آرزومه یه آشپز خونه ی خوب داشته باشم به خدا پرتوقع نیستم و یه چیز رویایی نمیخوام یه آشپزخونه ی مع ...

منم همینطور. اشکال نداره ناراحت نباش میگذره.

من عکس آشپزخونمون گذاشتم خیلی کوچیک و قدیمیه

مستاجریم 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بابام شیر سماور رو با سیم مفتول تمیز میکنه 

مفتول اینا زدم اصلا گچ نبود داخلش روغن زدم 😂گفتم شاید سفت شده باز نشد با انبر دست افتادم ب جونش باز نشد🤦 کتری چپه کردم شیرش گذاشتم تو قابلمه سرکه و اب جوش بلاخره باز شد و من موفق شدم😁خیلی رسوب کوچیکی و کمی دورش گرفته بود ک با چشم دیده نمیشد اخه چند بار بیشترم استفاده نکرده بودم اینجورشد.خلاصه درست شد ممنون از همه دوستان ک تجربیاتشون دراختیارم گذاشتن🌹

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
با سیف زدم خیلی سیم کشیدم دستم شکست تمیز شد ن خیلی .دستم درد گرفت حالا دوباره تمیز میکنم تا برق بیفت ...

صابون رنده کن رو سیاهای بعد یه ذره آب بزن بهش که صابونی خیس بس بزبار کنند ساعت بمون بعد با سیم ظرف شویی تمیزکن

اره منم کم میارم بیش فعال نیست اما خیلی شیطون بعضی وقتا دوسدارم سرمو بزنم ب دیوار انقد ک اذیت میکنه ...

منم خمین مشکل شمارو دارم که شوهرم خیلی زود سر هر مساله ای پسرم و دعوا میکنه

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷