2733
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297497 بازدید | 1811 پست
خوش بحال همتون  تو خونه خودتون هستید مجبور نیستید چند سال یبار جا بجا بشید  همه وسیله ها ...

همسرتون چكاره هستند كه خونه سازماني هستيد؟؟؟

اخه منم پدرم نظامي بودند و تو خونه سازماني بوديم اما خداروشكر اصلا جابجايي نداشتم و خونه ها هم ١٢٠ متر شايدم بزرگتر بود 

خدايا بچه هام و خانواده ام هميشه سلامت باشند.الهي آمين🌺🌺🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا‌مثل من😔😔 کابینتام زیر اپن با عرض خیلی کم در حدی که ظرفهای حبوبات و رو هم چیدم ویکی از دره ...

تو تنها نیستی من از تو بدترم ولی همیشه آشپزخونم برق میزنه از تمیزی با همین کابینت های فلزی 😢😢😢😢😢

❤❤❤
2731
گاز منم  عین مال شماس مال منم مال ۶سال پیشه یه سوال؟غیراز چدنا رو سطح استیل گاز هم میشه لوله با ...

نههه نمیشه 

رو اون نریزینا

حتی رو سرشعله هاشم فقط رو اون مشکیا میشه ریخت

رو طوسیا نباید بریزین

عزیزم من ماهیتابه صورتی داشتم با سیف کرمی و اسکاچ زبر کشیدم آینه شد خرابم نشد سیف کرمی بزن بزار بمو ...

با سیف زدم خیلی سیم کشیدم دستم شکست تمیز شد ن خیلی .دستم درد گرفت حالا دوباره تمیز میکنم تا برق بیفته

قبل👇

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2740

خانوما هرکس یاد داره کمکم کنه🥺🥺🥺،کتری شیردار دارم زیاد استفاده نکردم بعد داخلش شیرش گچ بسته دیگه باز و بسته نمیشه نمیدونیین چطوری رسوبات ک مثه سنگ چسپیده جداکنم ک باز و بسته بشه؟؟؟

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
خانوما هرکس یاد داره کمکم کنه🥺🥺🥺،کتری شیردار دارم زیاد استفاده نکردم بعد داخلش شیرش گچ بسته دیگه ...

سرکه بریز داخلش بزار تا صبح بمونه اگه بازم خوب نشد بزار باسرکه وآب بجوشه سرکه باعث میشه گچ خرد بشه وکنده بشه

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
دقیقا‌مثل من😔😔 کابینتام زیر اپن با عرض خیلی کم در حدی که ظرفهای حبوبات و رو هم چیدم ویکی از دره ...

چ بد ناراحت شدم برات از داشتن وخرج نکردن بعد اونوقت ب لباس وخوردن ومسافرتتون اگر میرسه ناراحت نباش....بعصی مردا ب خونه اهمیت نمیدن ولی کلن اهل سفر وبخوربخور اینان 

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
با سیف زدم خیلی سیم کشیدم دستم شکست تمیز شد ن خیلی .دستم درد گرفت حالا دوباره تمیز میکنم تا برق بیفت ...

مادرم ظرفاش برق نیزنن با صابون میشوره صابون گلنار میکشخ ب سیم بعد با سیم ظرفو قشنگ میسابه

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
خانوما هرکس یاد داره کمکم کنه🥺🥺🥺،کتری شیردار دارم زیاد استفاده نکردم بعد داخلش شیرش گچ بسته دیگه ...

گلم جرمگیر کتری و سماور هست تو مغازه ها بگیر و استفاده کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
 سرکه بریز داخلش بزار تا صبح بمونه اگه بازم خوب نشد بزار باسرکه وآب بجوشه سرکه باعث میشه گچ خرد ...

تو کتری ریختم جرم کتری کنده شد اما تو شیرش جرم گرفته🤦 کلا بلااستفاده شده چون اصلا باز و بسته نمیشه

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2706