2752
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297539 بازدید | 1811 پست
الهی عزیزم چطور مگه؟

بعد از ٢ سال عاشقي و دوستي و با سختي به هم رسيديم

خودم و شوهرمو ميگم

خيلي ذوق داشتيم

ميخواستيم ٢ سال عقد باشيم مسافرت و تفريح و تموم كاراي نكرده اي كه حسرتشو داشتيم  رو انجام بديم

ولي فقط ٢٠ روز بعد از بله گفتنم فهميدم باردارم . نميخوام ناشكري كنم اما سخت بود . از يه طرف بابام حساس بود. از طرف ديگه منم مثل همه دلم عروسي ميخواس چون عقد هم نگرفتيم . جهازم كامل نبود و امادگي نداشتيم عروسي كنيم . اشك مي ريختيم از بس دلمون واسه هم ميسوخت كه حالا چطوري كنار بيايم با همه ي اينا . اولش تصميم بر اين بود كه سقط بشه چون تازه ٢ روز بود نطفه بسته شده بود و بتاي من ٣٨ بود چون خيلي زود ازمايش خون دادم و فهميدم تازه٢ روزه باردار شدم . شوهرم برام قرص خارجيشو خريد . اما نتونستم كنار بيام با خوردنش . ميگفتم به خودم كه من هميشه از بچگي دلم ميخواس بچه اولم پسر باشه دومي دختر و مطمئنم خدا دعامو قبول ميكنه و من با خوردن قرصا پسرم رو از دست ميدم . نميخوام كسايي كه سقط ميكنند رو محكوم كنم ولي حس من اينطوري بود . اصلا نميتونستم قبول كنم كه چون قلب نداره پس مجازم به خوردن قرصا . تصميم گرفتم نگهش دارم و به شوهرم گفتم همه چيو به جون ميخرم . نيش و كنايه هاي بقيه و حسرت دوران خوش  عقد و مسافرت و روزاي دوتايي . شوهرم هم قبول كرد ولي تنش داشت و استرس  .

از فرداي اون روز ديگه همه زندگيمون تغيير كرد . همزمان با آزمايش هاي بارداري جهاز ميخريديم و دنبال كاراي تالار و لباس عروس و بازسازي خونه پدرشوهرم بوديم كه مستاجر توش بود و ازش خواستيم تخليه كنه . ١ ماهه بودم كه تموم ميل جنسيم هم از بين رفت و تا شوهرمو مي ديدم بالا مياوردم و ويار شديد به انواع بو و غذا و شوهرم داشتم . تازه عروس دوماد بوديم ولي رابطه نداشتيم حتي يه بوس چون من حالم بد ميشد . ٢/٥ ماهه بودم كه عروسي گرفتيم با يه جهاز نه چندان كامل و نذاشتيم كسي به جز پدر مادرامون بو ببره از قضيه . البته پدرم خيلي ناراحت شد چون سنش بالا بود نميتونست راحت كنار بياد با موضوع .

اينم بگم كه ميل جنسيم تا زمان ٢/٥ سالگي پسرم برنگشت و صفرِ صفر بودم . بچمو خيلي زياد دوست دارم ولي منم آدمم و خلاء دوران عقد و روزاي دونفره و رابطه ي زناشويي دوران عقد و اوايل عروسي هنوز با من همراهه اما خيلي وقتا فراموشش كردم و يادم نيست . گاهي وقتام يادش ميفتم . و حرفا و نيش و كنايه هاي بقيه منظورم فاميل و آشناست  نيز بماند . چون خانواده شوهرم واقعا اذيتم نكردن و حرفي نزدن . ميدونم كارمون اشتباه نبود ولي خوبه كه هركاري رو آدم به وقتش انجام بده كه اينقدر استرس نكشه . اما در هرحال به امضام خيلي اعتقاد دارم  . 

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
من شامپو فیروز زدم جوتب نداده الان رفتم دکتر شامپو داده بهتره ولی دوس دارم مو تو خونم نباشه چیکار کن ...

عزیزم من کل تاپیکو نخوندم نمیدونم کسی چنین پیشنهادی بهت داد یا ن..من همیشه از این فرچه ها هس برای شستن فرش..گرفتم مخصوص اینکار.فقط باهاش کل خونه رو هر چند وقت فرچه میکشم. امتحان کن. اثری از مو نمیبینی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون تو اینترنتم سرچ زدم چدن گاز منم اهنربا گرفتش برای اینکه بهتر بتوانیم ظروف چُدن اصلی را از تقل ...

وای من نفهمیدم ببخشید منم خواستم عین خانما روی چدن گازم لوله بازکن بریزم اهن ربا زدم چسبید بهش خیلی هم سنگیه ترسیدم اصل نباشه دیگه لوله باز کن نریختم بیخیال شدم الان بچسبه اصله نچسبه فیکه یا برعکسه😕

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
عه جدی؟ من شیش هفت ساله دارم اینارو لوله باز کن بزن سوختگیا بره.بریز تو اسپری روشون بپاش.شیش ساعت ...

بعد واسه امتحان بعد چه مدت معلوم میشه میسازه بهش یا نه مثل همون لحظه یا یه ربع بعد یه ساعت چقد ؟

گاز من فر تمام استیل تو زمان خودش ده سال پیش بهترین و گرونترین گاز بود اسنوا طرح رومینا یعنی ممکنه چدنش اصل نباشه 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
من هربار بعد غذا حتما تمیز میکنم و چدنارو دستمال میکشم هفته ای یکبار با سیم و پودر میشورم. ماهی یک ...

سر شعله هارو بزاری تو لوله باز کن تمیز میشه شما میدونین اهنی که رو گاز میزاریم اسمش یادم نیس الان چه جوری برق بیفته؟

من خونم و آشپزخونم همیشه تمیزه اما چون کوچیکه و کابینتاش فلزی هیچوقت رغبت نکردم عکس بذارم   &nb ...

کابینت منم فلزیه ۶ سال پیش موقع تعمییر خونه خریدم 

اما یادمه قیمتش از ام دی اف گرونتر شد، طرح چرم سفید و قرمز با قد و قواره ی همون ام دی اف

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

چ انرژی گرفتم از این تاپیک خونم تمیزه ولی دلم خواست فردا حسابی تمیز کاری کنم البته این حسه الانمه تافردا چ پیش اید😂چدن های گازمم اگه خراب نشه تمیز میکنم عکس قبلو بعد میزارم ....چندتا ایده واسه اشپزخونه ایندم گرفتم ب شوهری گفتم برام از این اشپزخونه ها درست کن گفت خونه خریدم چشم حتما😕خدااااا ماکی خونه میخریم 😔

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
من هربار بعد غذا حتما تمیز میکنم و چدنارو دستمال میکشم هفته ای یکبار با سیم و پودر میشورم. ماهی یک ...

عزیزم چدن های رو شعله رو هم

منظورم قسمت های گرد سیاه رو شعله رو هم این کار می کنی؟من فقط انداختم ماشین کنده شد روش اخه

خود گاز استیل چجور پاک می کنی؟

عزیزم چدن های رو شعله رو هم منظورم قسمت های گرد سیاه رو شعله رو هم این کار می کنی؟من فقط انداختم ما ...

نه اونا واسه من جرم ندارن چیزی نمیزنم.فقط اسکاچ و مایع

رو گازمم با دستمال نمدار و اسکاچ و مایع

قشنگه مبارکت باشه با دل خوش اشپزی کنی تو اشپزخونت ...ی چیزیه جالبی داره از دوطرف میشه وارد شد 😃

ممنون عزیزم اره،😄

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
2706