2733
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297539 بازدید | 1811 پست
اینم من😂

اون نقره ای هام کابینتن ؟یعنی بالا یه ردیف سفید یه ردیف نقره ای ؟تاحالا ندیدم قشنگن یه عکس از توی کابینتم بده

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من موهام زیاد میریزه همسرمم موهای بلند دوست داره البته کوتاهم کردم میریخت جاروبرقی میکشم جارو دستیم ...

وای مشکل منم هست کلافه شدم هی خم میشم مو جمع میکنم از رو سرامیک🙁

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
اون نقره ای هام کابینتن ؟یعنی بالا یه ردیف سفید یه ردیف نقره ای ؟تاحالا ندیدم قشنگن یه عکس از توی کا ...

اره گلم‌ کابینته از اون بالایی ها بدم یا از سفیدا؟

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
من شامپو فیروز زدم جوتب نداده الان رفتم دکتر شامپو داده بهتره ولی دوس دارم مو تو خونم نباشه چیکار کن ...

از این برس هایی که باهاش فرش می شورن خیس کن بکش ،هرچی مو باشه جمع میشه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
با سیم میشوری رنگ چدنها نمیره? من  شستم قشنگ داره رنگش عوض میشه  هرکاری هم میکنم بازم چر ...

اره عزیزم سیم میکشم

گاز من واسه شیش سال پیشه.اون موقع جنسا بهتر بودن.

الان هی از جنس میدزدن ک براشون ارزونتر دربیاد

2706