2733
2739
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297503 بازدید | 1811 پست

تحت تاثیر این تاپیک افتادم به جون گازم فندکش یکسره ۵ تا شعله میزنه از برق کشیدم بیرون هنوز جرات نکردم بزنم برق😓

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم یه پسر ۲ ساله دارم خیلی شیطونه.بعضی وقتها واقعا کم میارم .همش فکر میکنم که فقط مال من اینطوریه.ب ...

اره منم کم میارم بیش فعال نیست اما خیلی شیطون بعضی وقتا دوسدارم سرمو بزنم ب دیوار انقد ک اذیت میکنه باباشم همراهم نیست زود دعواش میکنه من ناراحت میشم 🥺

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
نههه نمیشه  رو اون نریزینا حتی رو سرشعله هاشم فقط رو اون مشکیا میشه ریخت رو طوسیا نباید بریز ...

من متوجه نشدم، اگه آهن ربا نچسبه یعنی چدن اصله؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
باشه چشم ،توهم همینطور میخواستم بخرم نمیدونم خوبن یانه ⁦🤦🏻‍♀️⁩

عزیزم من راجع به اون اجاق گازها پرسیدم مغازه داره میگفت جنسشون خوبه و یک سال ضمانت داره ، خواهرشوهره خواهرشوهرم هم یکسال پیش خریده و راضیه ازش 

2740
عزیزم من راجع به اون اجاق گازها پرسیدم مغازه داره میگفت جنسشون خوبه و یک سال ضمانت داره ، خواهرشوهره ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی ⁦♥️⁩ خدا خیرت بده 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

بچه ها ما خونمون قبلا ی خانوم پیر مینشستن، برا همین هود خیییییییییییلی کثیفه. مخصوصا بالاش. با چی میشه تمیز کرد انگارر چندیییین سال دست زده نشده بهش. موقع اسباب کشی مون یکم باهاش ور رفتم ولی تمییز نشد اصلا

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
مارکش چیه گلم؟ 

مارکش زیاد فرقی نمیکنه گلم من اکتیو رافونه سیف هرکدوم باشه میگیرم 

من دوسال و دوماه پیش این گاز گرفتم عزیزم اگه میبینی که کثیف نشده چون یه دونه از این اسپری ها کنار گازم دارم هرموقع آشپزیم تموم میشه سریع روی چدنام اول تمیز میکنم بعد خود گازم این گفتم عشقم که بدونی مارک مهم نیست فقط و فقط باید هردفعه آشپزی میکنی یه دستی به چدنا و گازت بکشی برای اون شیشه پشت گازمم یه مسواک کهنه دارم با مسواک قسمت آهنی پایینش میکشم که لای درزش قشنگ تمیز بشه

روستاس؟

نه... شهر اهوازیم 

مگه خونه های فقیرانه فقط روستاس

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706