2733
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297539 بازدید | 1811 پست
چقدر جالب😍 منم ٢/٥ ماهم بود خيلي ممنونم گلم سلامت باشي🌹🙏🏻❤️

واقعا چقد خووووب😍😍😍

با اون حال بدم که حالت تهوع داشتم مجبور بودیم یه روز منزل خاله همسرم بمونیم برای مقدمات عروسی من اون روز رفتم آرایشگاه برای اپیلاسیون و وقتی آرایشگر متوجه باردارس من شد با اون حال بدم گفت نذر سوره یس کن حالت بد نشه تو عروسی من رنگ و رو نداشتم باورت میشه 

وقتی نذر کردم روز عروسیم همسرم شوکه شده بود میگفت تو واقعا همون خانوم چن روز پیش هستی پس چرا حالت تهوع نداری😂😂😂😂

خدارو هزار مرتبه شکر 🙏🙏🙏😍😍😍😍

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
درك ميكنم خيلي سخته يعني هيچكس تا توي شرايطش نباشه نميتونه درك كنه .

بله دقیقا عزیزدلم 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا چقد خووووب😍😍😍 با اون حال بدم که حالت تهوع داشتم مجبور بودیم یه روز منزل خاله همسرم بمونیم ...

خداروشكر چقدر عالي

منم شب قبل از عروسيم يه سرم زدم حدود ٢ ساعت طول كشيد ولي باعث شد حالم روز عروسي خوب باشه

🌹❤️

انشالله هميشه در ارامش باشي🙏🏻

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
این بود البته دیگه نیست دارم رفت 

وای چه باحاله 😍

من فکر کردم برای اسباب بازی دخترتون شاید باشه 😂

خداروشكر چقدر عالي منم شب قبل از عروسيم يه سرم زدم حدود ٢ ساعت طول كشيد ولي باعث شد حالم روز عروسي ...

منم شب عروسی حالم بد شد 😂😂😂😂

همه هم همراهم اومدن بیمارستان ولی خودم و همسرم رفتیم داخل اتاق پزشک و همسرم گفتن بهشون

منم سرم زدم 😂

ممنون از دعای قشنگتون عزیزم به همچنین شما 🙏🌷

گازت شعله کناره راحتی؟ب کابینتت لطمه نمیزنه ؟اون چهارتا قابلمه راحت روی شعله جامیشن ب طور مثال اگه چ ...

اره عزیزم راحت میشه همزمان استفاده کرد نه تا به حال به کابینت لطمه نزده بعد کنار گاز من سنگ هست ام دی اف نیست

مامان دوقلوها هستم😍😍
اره عزیزم راحت میشه همزمان استفاده کرد نه تا به حال به کابینت لطمه نزده بعد کنار گاز من سنگ هست ام د ...

مارک گازت چیه عزیزم؟اخه منم میخوام بخرم شعله وسطشو دوس ندارم از اینا میخوام بخرم پس خیالم راحت باشه،؟چندساله داری

2706