2737
2739

منم مثل تو

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگ اشکال نداره یکم توضیح میدی چرااینجوری شده؟چنتا بچه داری؟چجوری کنار میایی؟؟چرا میکنی ککمتر اذیت شی

یه بچه دارم شوهرم دوبار خیانت کرده به نظرم الان کمتر شده اما بازم داره ادامه میده نمیتونم جدا شم بابچم خوشم خرید میرم میبرمش پارک

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
یه بچه دارم شوهرم دوبار خیانت کرده به نظرم الان کمتر شده اما بازم داره ادامه میده نمیتونم جدا شم باب ...

کمتر. شده؟؟؟چجوری. خیانت میکنه؟جلو تو؟؟خدا لعنت کنه هرچی مرد بی ناموسو هوس بازه

کمتر. شده؟؟؟چجوری. خیانت میکنه؟جلو تو؟؟خدا لعنت کنه هرچی مرد بی ناموسو هوس بازه

نه جلوی من نبوده رابطه هم نداره چت وتماسه

یه بچه دارم شوهرم دوبار خیانت کرده به نظرم الان کمتر شده اما بازم داره ادامه میده نمیتونم جدا شم باب ...

بت ند وقتشه؟یعنی بخاطر بچه نمیتونی جدا شی؟یا مشکل دیگ هم هس؟؟

الهی😔چقد سخته خدا بی جوار نمیمونه عزیزم چوب خدا صدا نداره 

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2706