2733
2734
من که همش چندماهه اومدم خونه خودم ولی تو عقد که بودم شوهرم بد بود الان اومدیم خونمون خداروشکر بهتر ش ...

صبر کن عزیزم ....ولی منم صبر کردم بخدا حتی قبلش باخدا حرف زدم خداجون اگ میتونم بچمو خوشبخت کنم اگ صلاحمه بده نمیدونم من خیلی صبورم انشالله همه چی درس شه سپردم دست خودش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خستم از زندگی باهاش.یه آدم عوضیه خیانتکارهس که نه قیاف درست حسابی داره ونه اخلاق ولی خودشو ازمن بالا ...

بهت میگه دوست ندارم؟؟یعنی انقد پرو شده ک خیانتاشو تکرارمیکنه و براش مهم نیس بفهمی؟؟محل سگ بهش نده؟؟بچت چند سالشه؟؟؟

خب تواین سه سال نشناختیش اخلاقاش دستت نیومد؟

میگم دیگ یک سال اخر خوب بود همه چی من بعد زایمانم خیانت دیدم البته کلی دلیل اورد براخیانتش ولی دیگ برام بی ارزششده

میگم دیگ یک سال اخر خوب بود همه چی من بعد زایمانم خیانت دیدم البته کلی دلیل اورد براخیانتش ولی دیگ ب ...

به نظر من که ۹۰ درصد مردا خیانتکارن فقط بعضی زنا میفهمن بعضیا نه 

معلومه وقتی یه زن خیانت ببینه حالا اگه اون مرد ادمم بشه ولی دیگه دلش باهاش صاف نمیشه 

اگ دوسداری بگو دلیلشو و اینکه چرا زندگی میکنی باهاش

ز روز ول دوسش نداشتم ب اجبار ازدواج کردم فکر کردم میتونم دوستش داشته باشم اما ب خاطر بدیاش ازش متنفرم جوری ک حین رابطه حس تجاوز دارم  فقط ب بخاطر بچه هام ادامه میدم  😔😔😔

بهت میگه دوست ندارم؟؟یعنی انقد پرو شده ک خیانتاشو تکرارمیکنه و براش مهم نیس بفهمی؟؟محل سگ بهش نده؟؟ب ...

نه خیانتش واسه قبلنه خودم فهمیدم.اره تو دعوابهم میگه دوست ندارم.بچم ۵سالشه

زندگی کمی مهربان باش😫