2733
2734
میدونه ک میدونی؟؟؟چیکارکرد؟

هیچی گفته کنار گذاشته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بخاطر همین چیزا میترسم بچه بیارم

عزیزم واقعا واقعاااااا اگ مشکلی هس تو زندگیت اگ حس میکنی شوهرت همسرخوبی نیس پدر خوبینمیتونه باشه حتما صبرکنه تا شرایط بهتر شه..راستش من خیلی صبر کردم ی جایی فک کردم همه چی خوبه شاید عجله کردم بازم درست وقتی بدنیااومد دخترم ۱۵روزش بود خیانتشو دیدم داغونم داغون هیچی واقعا دست ما نیس اگ زودتر میدیدم خیانت کنه نمیاوردم😞

خدالعنتش کنه خیلی دلم گرفته خداااااا پس کو بزرگیت صدای منم بشنو دیگه.ازت میخام به روزی ببینمش که محتاج من باشه یه لیوان آب بدم دستش تا پولشو اینجوری به رخم نکشه

زندگی کمی مهربان باش😫
عزیزم واقعا واقعاااااا اگ مشکلی هس تو زندگیت اگ حس میکنی شوهرت همسرخوبی نیس پدر خوبینمیتونه باشه حتم ...

ببخشد معذرت میخوام .خیانت کرد شوهرتون یعنی رابطه داشته شما دیدمگه 

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
خیلی سخته😔من شوهرم خیلی گنداخلاقه همش بخاطر بچم سکوت میکنم سرب سرش نمیزارم زودعصبی میشه و زبونش تند

خدا حل کنه واست عزیزم❤

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببخشد معذرت میخوام .خیانت کرد شوهرتون یعنی رابطه داشته شما دیدمگه 

نه پیام بود. فقط ولی چ فرقی داره واقعا؟؟؟اگ دیر تر میفهمیدم از کجا ک ب اونجا نمیکشید؟؟؟خیانت خیانت 

اگ دوسداری. عزیزم بگو دلیلش چیه و چجوری. کنار میایی

خستم از زندگی باهاش.یه آدم عوضیه خیانتکارهس که نه قیاف درست حسابی داره ونه اخلاق ولی خودشو ازمن بالاترمیدونه میگه دوست ندارم .بخدا فقط واسه دخترم تحملش میکنم😭

زندگی کمی مهربان باش😫
عزیزم واقعا واقعاااااا اگ مشکلی هس تو زندگیت اگ حس میکنی شوهرت همسرخوبی نیس پدر خوبینمیتونه باشه حتم ...

من که همش چندماهه اومدم خونه خودم ولی تو عقد که بودم شوهرم بد بود الان اومدیم خونمون خداروشکر بهتر شده فقط بعضی وقتا تو دعوا عصبیه درکل اگه خانوادش پرش نکنن بهش یاد ندن مرد خوبیه بعضی وقتا به فکر بچم ولی باز پشیمون میشم که اگه باهم نسازیم بعد چه غلطی بکنم😐

2706