2733
2734
عنوان

عزیزا معذب میشم با این خانواده رفت آمد کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 27 پست
نمیدونم نگاش نمیکنم میگم متوجه می‌شم نگاهش ب منه یا اینکه مثلا اگه سرش اونور نگا میکنه، تا من حرف ...

معمولا تو هر فامیلی یکی ازینا هست دیگه خودتو بزن ب اون راه

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب شوهرت بگو نگاهاش سنگینه. اوایل ممکنه شوهرت بگه نه من ب اون اطمینان دارم ولی بعدش شوهرت توی دل خودش شک میکنه و بیشتر دقت میکنه و اگر ببینه خودش رابطه رو قطع میکنه‌.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
2731

درست میگن خانوما قطع ارتباط کن ما هم یکی داشتیم حالا دیگه کارش به جایی رسیده بود میخواست دست بزنه خودش بزن اون راه یعنی حواسم نبود منم به شوهرم گفتم و اخمامو کردم تو هم اونم اولش گفت فلانی اینطوری نیست بعدا خودش قطع ارتباط کرد 

درست میگن خانوما قطع ارتباط کن ما هم یکی داشتیم حالا دیگه کارش به جایی رسیده بود میخواست دست بزنه خو ...

پس یعنی میگین ب شوهرم بگم؟ انگار خیلی سخته ک درباره این موضوع حرف بزنم

اگه همسرتون ادم با منطقی هستن بهتره با ایشون مشورت کنید

بگید نظرتون در موردن آقای.... چیه؟

بگین من احساس میکردم  که همیشه نگاه زنا میکنه  ولی مطمئن نبودم ولی با خانمشون که حرف میزدم ایشون هم لابه لای حرفاشون به این مورد اشاره کردن و یه جورایی این آقا از چشمم افتادن دوست دارم ارتباط باهاشون رو به حداقل برسونیم

یا نه اگه میدونید که همسرتون گنجایش این حرفا رو ندارن خودتون رو به بیخیالی بزنین و در موارد لزوم هم سمت اون آقا بشینین که به شما دید کمتری  داشته باشن 

چند سال پیشا ی مزاحم خیابونی داشتم روانی بودم خدا رو به این وقت عزیز شاهد میگی م که اصلا نمی شناختمش و تا حالا ندیده بودمش جوری منو ترسونده بود که من پانیک شدم چند شب پیش اتفاقی من دیدمش انگار دیگ آبجوش رو ریختن زبونم ورم کرد تپش قلب بالا مغزم دیگه کار نمی‌کرد شوهرم تو مغازه بود نمی‌تونستم برم کنارش وایسم از ترس... پانیک خیلی حمله بدیه... ولی وقتی اومدیم بیرون بهش گفتم گفت چرا زودتر نگفتی گفتم نمی‌تونستم 

تاپیک زدم خیلیا گفتن چرا گفتی من هم بچه نیستم می‌دونم نباید گفت ولی بعضی حرفا رو باید گفت مثل این قرارها شوهرم ببینتش خرش بگیره مرتیکه پدرسوخته

خلاصه چند روزی هم تو اخم بود ولی خب من که کاری نکردم

یعنی بعضی مردا هرجوریم باشی بازم نگاه میکننا بعدم‌میگن مشکل از فلانی بوده که خودشو با نمایش گزاشته ا ...

اینکه مرد هیز باشه،درست

اما خب زن ها هم طبیعتشون با پوشش مناسب سازگار هست

مرد هیز خوب نیس

زن با پوشش نامناسب هم درست نیس

خب شما مزاحم خیابونی مال ما آشناست و فامیله

آشنا و فامیل هم بود جوری که طرف جلو خانومش می‌گفت مثل فلانی باش منم به شوهرم گفتم فکقطعش کن خدا ر شکر راحت شدیم اینجور رفت و آمد ها آخرش توش فتنه ست