2733
2734

سلام دوستای قشنگ کسی پایه چله زیارت عاشورای چهل نفره هست؟ لازم نیست نماز یا صدلعن روبخونید.زیارت عاشورارو هرروز ساده به نوبت به نیت براوده شدن یکی از اعضای چله میخونیم

کسی اگر پایست بهم درخواست دوستی بده که چندرروز دیگه تاپیک چله زدم یا توروبیکا گروه زدم بهش خبربدم

واینکه شرمنده اسی عزیزم بابت کامنتم💕

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نویر صفری شهد مدافع حرم بود ؟

من وقتی ۱۳،۱۴ سالم بود چله زیارت عاشورا واسه قبولی،مدرسه نمونه گرفتم بعد چند روز حاجتم برآورده شد از مدرسه گفتن بیاید ثبت نام

الانم واسه کنکور شروع کردم چله 

آقا امام حسین جواب همه رو میده 

فقط از ته قلبت بخواه 

از حضرت زهرا بخواه خیلی مهربونع:)

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
برای خودم کامل معلوم بود که معجزه این شهید بزرگواره

بنظرت من چله گروهی چهل نفره رو ب نیت شهید نویدصفری بابچه ها شروع کنم

یا به نیت چهل شهید؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان