2733
2734
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 152 پست
ممنونم‌ازت به خاطر حرفات  ولی واقعا من خودمم ترجیح میدم برم  چون تو شهر ما رسمه که میرن& ...

اره حتما حتما برو منم خودم با شوهرم رفتم.مامانم حتی نمیدونست رفتم بعدا برگه رو دادم گفت خوب کاری کردی.شما هم نسبت به فرهنگ منطفه ای که زندگی میکنی  همون کار انجام بده.با نامزدت بری کافی.قبل عقد خوبه ولی من قبل عروسی رفتم راحتر بودم.تا عروسیم شیطونی نکنی😁آرزوی خوشبختی میکنم برات نازنین😘

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دروغم اینجا زیاده...  ایشونم اگ ب پسره مطمئن نیس لازم نیس تو عقد قبول کنه رابطه کامل داش ...

همیشه هم برا طلاق برگه نمیگیرن خب بعد عروسی اگه پردش ارتجاعی باشه چی

دختر همسایه خودمون دوتا بچه داره شوهرش اینقدر بیشعوره هنوزم میگه چرا بعد رابطه خونریزی نداشتی ولی اگه قبلش بگیره مخصوصا ارتجاعی باید از دکتره بخوای بره به پسره توضیح بده که خون نداره باز عیب نذاری به دختر مردم

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
تو مدافع منی☺😍🤣🤣🤣

خو والا یجور میگن به خودت توهین نکن و نرو گواهی بگیر انگار خودشون تو این جامعه زندگی نمیکنن.

چند تا مطلب بخونن میفهمن اون با فرهنگاش هم سر این قضیه مانور میدن و گواهی باشه خیلی بهترع

2731
عزیزم شما واسه خوب شما واسه با فرهنگ شما واسه با شخصیت ولی هر شهر و استانی رسومات خودشو داره شما فک ...

وای نگو خدا شاهده مسخره نکردم😐😐😐خیلی جالب بود این رسمتون و چقدر راحتین باهم.اگه حرفام شکلی از مسخره کردن داشت من ببخش .عزیزم همه هم با فرهنگن هم خوبن.بازم ببخش خوشم امد از میزان صمیمیتتون.چون فرهنگ ما حرف زدن درباره این چیزا سخته...

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
نه محرم هستیم به همدیگه   دوسدارم  یه هفته قبل عقد برم باهاش خجالتی ام‌میکشم  قبلش ب ...

نه نیازی نیست به خانوادش بگی

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738

اولا چ کاریه بری دوما تنها برو با مامانت فقط برگه رو نگه دار برا روز مبادا

چرا باید ثابت کنی ک باکره ای ینی بدون اثبات نمیشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
وای نگو خدا شاهده مسخره نکردم😐😐😐خیلی جالب بود این رسمتون و چقدر راحتین باهم.اگه حرفام شکلی از مسخ ...

خواهش میکنم.

من چون از خانوادم دورم با خانواده شوهرم خیلی صمیمی هستم.مادرشوهرم مث مامانم راهنماییم میکنه و هر جا مشکلی داشته باشم کمکم میکنن.

تو یکی از شهرهای خوشگل استان خوشگلمون لرستان زندگی میکنم😍

ماکه ادرار وخون باهم دادیم.همون موقع هم رفتیم کلاس وتمام.مگه واسه خودت ارزش قائل نیستی وبه خودت شک داری که میخوای بری معاینه.ول کن

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
خواهش میکنم. من چون از خانوادم دورم با خانواده شوهرم خیلی صمیمی هستم.مادرشوهرم مث مامانم راهنماییم ...

انشالله خوشبختی و مهربونیتون پایدار باشه .همیشه شاد وسلامت هرجای دنیا که باشی عزیزم😘😘

حس میکنم این تاپیک سرکاری یا زیادی ساده ای 

خب عزیزم مک میخوای برای خودت داشته باشی و بدونی سالمه و نوعش چیه چرا یه ایل و طائفه با خودت میخوای ببری؟

اگه قصدت واقعا اینه خودت تنهایی برو و برگه بگیر و قایم کن

اگه قصدت اینه که بچسبونیش به دیوار نامزدت و فامیلاش ببینن که واقعا چیز عجیب و غریبیه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم