2737
2734
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 152 پست
قبل از عقد رفتیم...خودمم قبل ترش رفته بودم و هر دو گواهی رو گرفتم. هنوزم دارمشون😂

خودت به نامزدت گفتی بریم؟؟

راسیتش منم میخوام قبل عقد برم ولی تاحالا اصلا حرف زشتی بینمون رد و بدل نشده خجالتی  میکشم بگم بهش 😅

الان تمام دخترای نی نی سایت از یه کره خاکی دیگه اومدن  انگار هیییچ کدوم رسم گرفتن برگه معاینه ...

بله ادم هر چقدر هم دختر ماکی باشه یه استرسب در وجودش هست من خودم  تنها رفتم و به کسی هم نگفتم جز مادرم اخه نیازی نبود کسی بفهمه ولی شما دوست داری برگه داشته باشی اره عزیرم با نامزدت چند ماه بعد عقد برو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عقد کنه دختری شو از بگیره بعد خدا نکرده تهمت بهش بزنن به نظرت قابل جبرانه اینقدر راحت میگی به مشک ...

عزیزم دروغم اینجا زیاده... 

ایشونم اگ ب پسره مطمئن نیس لازم نیس تو عقد قبول کنه رابطه کامل داشته باشن 

ی طرفه نمیتونه این کارو کنه... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
اره دوتایی میریم میگیرم شایدم زنداداشمو بردم باهام که نگن جفتی رفتن گرفتن ولی خو احتمال  زیاد د ...

شما خودتون دانشجوی حقوق هستید وقتی نمیتونید دختربودن خودتونو بدون همچین کاری ثابت کنی چطوری میخوای بعدها مدافع حقوق باشی؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2728
خودت به نامزدت گفتی بریم؟؟ راسیتش منم میخوام قبل عقد برم ولی تاحالا اصلا حرف زشتی بینمون رد و بدل ن ...

اره همون روزی که رفتیم برای ازمایش خون و اینا خودم گفتم بیا بریم دکتر ببینم نوع پرده بکارتم چیه...با اینک هرفتم و میدونستم نوعش چیه و ترسی هم نبود بازم واژینیسموس شدم 😢😢😢

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم برام می افته❤❤❤
الان تمام دخترای نی نی سایت از یه کره خاکی دیگه اومدن  انگار هیییچ کدوم رسم گرفتن برگه معاینه ...

بگیری بهترع

من یه هفته بعد از عقدم مامانم زنگید مادرشوهرم گفت یا خودت یا یکی از دخترات بیاین با عروستون برین نامه سلامتش رو بگیرین. مادرشوهرم انقد گریه کرد گفت من نمیگم عروسم میگم دخترمه اندازه خدا هم بش اعتماد دارم احتیاج نیس. ولی من خودم با مامانم رفتم گرفتم واسه روز مبادا و دیگه اصرار نکردم ک حتما اونا باشن و بهشونم نگفتم. شب عروسیم مادر شوهرم اندازه مامانم استرس داشت و وقتی زنگ زدم گفتم تموم شد انقد گریه کرد گفت احساس کردم دخترا خودم تو حجله ان.

سربلندمون کردی دخترم.

بعضی جاها رسمه و نمیشه منکر شد. برو بگیر ارزشت ک پایین نمیاد هیچ تازه خیلی هم باعث افتخار و سربلندی میشی 

مادر شوهر منم اصلا کاری نداشت  ینی تو جایی مثل تهران دیگ این چیزا منصوق شدس...

آره واقعا ولی مال من برای ۱۶ سال قبل ولی اون موقع بود.الانم این وضع جامعه که یک دختر پاک به ندرت پیدا میشه....اینم راهی برای اثبات پاکی .هرچند متنفرم از اینکار

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2738
شما خودتون دانشجوی حقوق هستید وقتی نمیتونید دختربودن خودتونو بدون همچین کاری ثابت کنی چطوری میخوای ب ...

چون میدونم نمیشه ثابت کرد میخوام برم عزیزم حتی اگرم ثابت کرد چون ما تو یه شهر کوچیکیم  ابروی رقته رو چجور میشه درست کرد 

اگ الان ک نامزدی بری معاینه میگن هول بوده و نمیتونسته جلو خودشو بگیره رفته معاینه. الان ک زیاد با ه ...

نه اصل گواهی دست خودتون باشه ندی به مادرشوهر 

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
بگیری بهترع من یه هفته بعد از عقدم مامانم زنگید مادرشوهرم گفت یا خودت یا یکی از دخترات بیاین با عرو ...

زنگ زدی گفتی تمام شد😁😁😁😁ای ول خیلی باحالی به خدااااا عجب مادرشوهری داری خیلی لارج😂😂😁😁

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
آره واقعا ولی مال من برای ۱۶ سال قبل ولی اون موقع بود.الانم این وضع جامعه که یک دختر پاک به ندرت پید ...

ولی بنظرم هیچ دختری نباید اینقد خودشو بیا رزش کنه ک بخواد پاکیشو ثابت کنه 

16 سال پیش درسته بود... 

اما من 3 ساله ازدواج کردم دیگ چیزی ندیدم از این داستانا.. 

پسره اگ نخواد اعتماد داشته باشه

هزار تا راه دیگ هس برا ارتباط با نامحرم 

چرا خودمون گول بزنیم؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
چون میدونم نمیشه ثابت کرد میخوام برم عزیزم حتی اگرم ثابت کرد چون ما تو یه شهر کوچیکیم  ابروی رق ...

فرض کن کسی نگیره وبعدا مشکل پیش بیاد چطوری میتونی مدافعش باشی، سوال من این بود که جواب ندادی.

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁