2737
2734
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2375 بازدید | 152 پست
اگ الان ک نامزدی بری معاینه میگن هول بوده و نمیتونسته جلو خودشو بگیره رفته معاینه. الان ک زیاد با ه ...

دقیقا منم منظورم همینه حالا نی نی سایتیا که انگار هییییچ کدوم ازمایش ندادن فقط من یدونم میخوام شخصتمو خورد کنم برم ازمایش بدم 

ولی ما ۹۰ درصد قبل از عقد مثلا یک هفته قبل عقد میرن میگیرن 

منم میگم جفتی با نامزدم  یه هفته ده روز قبل عقد بریم برگه بگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخدا من نمیدونم چرا بعضی خانما برا خودش ارزش قائل نمیشن حتی طرفشونم ارزش قائل میشه  خودشو ...

من تو کف اونام ک اومدن براش نوشتن عزیزم حتما برو از خودت مطمئنی از پسر مردم ک مطمئن نیستی برو ک دهنشو ببنده. خیلی معذرت میخوام اما من ریدم تو زندگی ک هی بخوای همه چیو ثابت کنیمخصوصا پاکیتو

دقیقا منم منظورم همینه حالا نی نی سایتیا که انگار هییییچ کدوم ازمایش ندادن فقط من یدونم میخوام شخصتم ...

ب حرف کسی گوش کن برید بگیرید و زیرش امضا بگیر از نامزدت حتما

مهریه چی میخوای بکنی؟؟؟؟

2742
چقدبد وعجیب که سعی دارید پاکی خودتون رو به دیگران ثابت کنید...متأسفم

خب عزیز من شما شاید تو موقعیتش قرار نگرفتی.یک خانمی تایپیک زده بود میگفت نرفتم قبل عقد برگه بگیرم بهد قبل عروسی مادرشوهرش گفته باید بری و...اینم بیچاره همه جوره با نامزدش بود.حالا شوهرشم خنگ هرچی به مادرشوهرش میگفت قبول نمیکردن شده بود جنگ و دعوا.سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبمدن.من گفتم خودمم دوست ندارم ولی بخشی از فرهنگ ماست و نمیشه یکروزه پاکش کرد

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
من و صوهرم دو تایی رفتیم خودمون. البته قبلش هم من خودم تنهایی رفته بودم گواهی رد جفتش رو دادم بهش..م ...

تو عقد رفتین یا قبل عقد؟؟

منم خودم با دوستام‌یبار پارسال رفتیم ببینیم  نوعش چجوریه 

الان خودم میگم یه هفته قبل عقد با نامزدم جفتی بریم بگیریم برگه رو 

2740
من تو کف اونام ک اومدن براش نوشتن عزیزم حتما برو از خودت مطمئنی از پسر مردم ک مطمئن نیستی برو ک دهنش ...

به به دقیقا 👌👌👌👌👌👌

خدا از دهنت بشنوه... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
تو عقد رفتین یا قبل عقد؟؟ منم خودم با دوستام‌یبار پارسال رفتیم ببینیم  نوعش چجوریه  الان ...

قبل از عقد رفتیم...خودمم قبل ترش رفته بودم و هر دو گواهی رو گرفتم. هنوزم دارمشون😂

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم برام می افته❤❤❤
الان تمام دخترای نی نی سایت از یه کره خاکی دیگه اومدن  انگار هیییچ کدوم رسم گرفتن برگه معاینه ...

بله زشت الان بزار بعد عقد خودت به نامزدت بگو دیگه اون موقع خجالتی در کار نیست 

ب حرف کسی گوش کن برید بگیرید و زیرش امضا بگیر از نامزدت حتما مهریه چی میخوای بکنی؟؟؟؟

اره دوتایی میریم میگیرم شایدم زنداداشمو بردم باهام که نگن جفتی رفتن گرفتن ولی خو احتمال  زیاد دونفری بریم 

مهریه ۲۰۰ تا سکه و سه دنگ خونه 

اگ قراره بخوره سر این قضیه  همون بهتر ک بخوره🤗

خب عقد کنه دختری شو از بگیره بعد خدا نکرده تهمت بهش بزنن به نظرت قابل جبرانه اینقدر راحت میگی به مشکل بخوره تو همین تاپیک نخوندی میگه پسره فوت شده پدرشوهره به عروسش تهمت زده الان مردم انصاف ندارن

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
من تو کف اونام ک اومدن براش نوشتن عزیزم حتما برو از خودت مطمئنی از پسر مردم ک مطمئن نیستی برو ک دهنش ...

دقیقا باهاتون موافقم  اگه میخاد بره خودش تنها بره  ک داشته باشه مدرک واسه بعدش خدایی نکرده اگه چیزی شد ولی  با خود طرف نره  اونم قبل عقد

ما گر ز سر بریده میترسیدیم /در محفل عاشقان نمیرقصیدیم
2706