2752
2734
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2375 بازدید | 152 پست
خب خودت و مامانت برو چکاریه با پسر نامحرم بری

مادرم‌میگه با پسر و مادر و خواهرو فلان و ببسان 

من خودمم خجالتی‌میکشم  اونا بیان

خود پسره باشه ۶/۷روز قبل عقد بریم راحت ترم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ وقت با این رسم که فقط تو نی نی سایت دیدم کنار نیومدم، اگر هم زمان ازدواج خانواده همسر ازم چنین د ...

دقیقا توهینه

یعنی دختر و خانواده ش دروغ میگن و فقط این مدرک معاینه هست که سلامت اخلاقی دختر رو تایید میکنه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
میگم قبل از عقد بگیرم برگه رو

ببین من کلا مخالفم که بری بگیری. ولی اینقدر شنیدم که تو شهرای کوچیک داماد مثلا خدایی نکرده فوت شده و پدر شوهرش ابروی عروسو برده گفته پسر من زنش نکرده از قبل زن بوده. حالا اگر برگه گواهی داشت میکوبید تو دهن پدر شوهر تا ابروشو نبره تو شهر. ولی قبل عقد هم خیلی زوده بذار بعد از عقد. از طرفی شما قراره عقد کنید بعد هیچ حرفی درمورد مزاج تعداد رابطه و... نزدید؟ اگر بعد از عقد به مشکل بر بخورید چی

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2731

شما خودت تنها برو چی میشه مگه مهم اینه خودت بدونی چه خبره اگر هم‌ دوران نامزدی اتفاقی بیافته خب مهم خود شوهرت دیگه خودش میدونه چه خبر بوده اگر هم خدایی نکرده اتفاق افتاد خواستین جدا بشین پزشکی قانونی بری نشون میده که کی دختریت رو از دست دادی پس جای نگرانی نیست 

والا دیگه همه جوری دارن ب خودشون توهین میکنن از کجا معلوم‌فردا بچه ها مال اون اقا باشن

وای من تازه فهمیدم منظورتو😂😂😂😅

هی میگم از دی ان ای دیگ چرا 🤔

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
نه چه زشتی برو پیش متخصص زنان شوهرت تو نمیاد که میشینه تو راه رو خیلی سخته مامانتم ببر

سخت چرا؟؟

با زنداداشم  راحت ترم تا مادرم 

اگه بشه خودم و زنداداشم و نامزدم میریم

اول یه سوال مگه شما هم ازمایش خون دادی؟بعدشم خودت رو کوچیک نکن اگه اونا مشکل دارن بذار اونا بخوان تو ...

نه عزیز تو این دوره زمونه قبلش بره برگه سلامت بگیره بهتره بعضیا بعد عقد سر همین قضیه به مشکل برمیخورن 

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
شما خودت تنها برو چی میشه مگه مهم اینه خودت بدونی چه خبره اگر هم‌ دوران نامزدی اتفاقی بیافته خب مهم ...

وای مگ خودش نمیدونه چ خبره؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

من عقدک صدد در صد قبل عروسیم میرم

دوستم خونریزی نداشت شب عروسیش خیلی ناراحته ک چرا نگرفت

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
میگم قبل از عقد بگیرم برگه رو

بعد عقد دوتایی برید که بهتم بگه چه مدلیه

به نظر من  قبل عقدبری  زشت تره   خودش پیشنهاد بده 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
آبجی من روزی که من عقد کردم مادرشوهرم رو برد یه گوشه بهش گفت که برن برای این کار ،مادرشوهرم در جواب ...

البته بماند من شب عروسی چون خیلی اذیت شدم در کل عملیات با موفقعیت انجام نشد و نگران بودم شوهرم گفت به کسی ربطی نداره من شوهرتم و من خودم میدونم چه خبره دیگه امشب نشد یه شب دیگه 

دقیقا توهینه یعنی دختر و خانواده ش دروغ میگن و فقط این مدرک معاینه هست که سلامت اخلاقی دختر رو تایی ...

حالا خوبه قبل خواستگاری با کلی تحقیق و شناخت میرن  الکی الکی پا نمیشن برن که خونه مردم خواستگاری 

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
نه عزیز تو این دوره زمونه قبلش بره برگه سلامت بگیره بهتره بعضیا بعد عقد سر همین قضیه به مشکل برمیخور ...

اگ قراره بخوره سر این قضیه 

همون بهتر ک بخوره🤗