2737
2739
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خانواده نامزدت حرفی نزدن تو هم نگو خودت تنها ی بار برو ک هم از بدن خودت مطلع بشی هم ی گواهی بگیر اگه خدایی نکرده بعدا مشکلی پیش اومد گواهی رو رو کنی 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2731

یا نرو یا خودت تنها برو به کسی هم نگو!روت میشه بگی بیا با هم بریم مطمئن شی من قبل تو رابطه نداشتم!!!!مگه اون میاد خودشو به شما ثابت کنه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

حتما دوتایی برید یا حداکثر با مادر داماد.من موافق نیستم برای معاینه ولی متاسفانه تو جامعه ما یک رسم و ماهم قسمتی از همین فرهنگیم و جنگیدن بی حاصل.پس برو حتما چون دیدم خیلیا بعد پشتشون حرف درآمده.ولی دوتایی برید

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2740
عزیزم برا بچه هاتونم بعدا دوتا یی برید ازمایش DNA بدین خیلی خوب میشه خاطره میشه

😂😂😂😂

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...

خداروشکر تو شهر ما با وجود اینکه شهر کوچیکیه 

اصلا رسم معاینه وجود نداره، 

خیلی کار زشتیه 😑

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.

هیچ وقت با این رسم که فقط تو نی نی سایت دیدم کنار نیومدم، اگر هم زمان ازدواج خانواده همسر ازم چنین درخواست مضخرف میکردن قطعا نمی‌رفتم با وجود اینکه هرگز پام رو جای خطا نگذاشتم ولی این برگه رو توهین میدونم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
یه سوال بپرسم؟ ازمایش ادرار برا چی؟😐

ازمایش اعتیاده عزیزم تو نامه ای ک محضر میده هست جفتشون باید بدن

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

آبجی من روزی که من عقد کردم مادرشوهرم رو برد یه گوشه بهش گفت که برن برای این کار ،مادرشوهرم در جواب گفته بود ما هم به عروسمون اطمینان داریم هم به پسرمون حتی بعد عروسی یکی از فامیل ها بهش گفته بود ازش دستمال نمیگیری مادرشوهرم گفته بود به من چه ربطی داره خودش میدونه و شوهرش اگر هم دوران نامزدی کاری کرده باشن خب زن خودش بوده دیگه خب واقعا من دختری نبودم که قبل عروسی پا بدم اصلا 

نه بابا ازمایش ادرار تا یک ماه مورد قبوله  یک ماه قبل از عقد باید بدیم

عزیزم دوست من تازه از داده 

جدا نمیگیرن از ادرار خودن باهم میگیرن 

جدیدا از دختر اصلا خون نمیگیرن فقط ادرار

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد...