2733
2739
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 152 پست

اگ الان ک نامزدی بری معاینه میگن هول بوده و نمیتونسته جلو خودشو بگیره رفته معاینه.

الان ک زیاد با هم راحت نیستین

بمون چند روز  بعد از عقد با همدیگه برین معاینه.یا اگ نامزدت نیومد با مادرت و مادرش برو و حتما گواهی بده دست مادزش.

دوران عقد یهو جو میگیرتت بند و آب میدی آدم از آیندش خبر نداره.

ولی حتما برو معاینه عزیزم.

به خودت مطمئنی ولی به پسر مردم ک تازه چند وقته باش آشنا شدی ک مطمئن نیستی.

دنیا پر از نامردیه

یهو نزنه زیر همه چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مادرم‌میگه با پسر و مادر و خواهرو فلان و ببسان  من خودمم خجالتی‌میکشم  اونا بیان خود پسر ...

مندکدخودم تنها میرم

ولی خودت هرجور راحتی

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
شما خودت تنها برو چی میشه مگه مهم اینه خودت بدونی چه خبره اگر هم‌ دوران نامزدی اتفاقی بیافته خب مهم ...

الان تمام دخترای نی نی سایت از یه کره خاکی دیگه اومدن 

انگار هیییچ کدوم رسم گرفتن برگه معاینه رو ندارن 

من خودم هیچ درخاستی خانواده نانزدم یا حتی خود نامزدم ازم نداشتع 

برای محکم کاری خودم دوسدارم حتما انجام بدم قبل از عقدم 

حالا چون خجالتی میکشم با خانواده همسرم برم 

میخواستم بپرسم زشته با نامزدم قبل از عقد یه هفته قبلش بریم جفتی 

2740

من و صوهرم دو تایی رفتیم خودمون. البته قبلش هم من خودم تنهایی رفته بودم گواهی رد جفتش رو دادم بهش..مادرش شب عروسی زر مفت زده بود که عمه ات بیاد پشت در شوهرمم حسابی قهوه ایش کرده بود!

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم برام می افته❤❤❤
وای مگ خودش نمیدونه چ خبره؟ 

والاااا....برای خودش که نمیخواد نامه بگیره .برای ذهن مشوش بعضیا.من خودمم با شوهرم رفتم گرفتم خاله ام برد داد به مادرشوهرم .فرداش دیدم اورده گذاشته تو اتاقمون .گفته بود وین کارا چی من اگه به پریسا اعتماد نداشتم نمیگرفتمش برای پسرم.خدایی تو موضوع اعتماد هیچوقت مادرشوهرم پشتم خالی نکرد

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
ی طایفه رو میخواد ببره بگه من پرده دارم😂

آره بخدا من نمیدونم چرا بعضی خانما برا خودش ارزش قائل نمیشن

حتی طرفشونم ارزش قائل میشه 

خودشون نمیشن.... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
والاااا....برای خودش که نمیخواد نامه بگیره .برای ذهن مشوش بعضیا.من خودمم با شوهرم رفتم گرفتم خاله ام ...

مادر شوهر منم اصلا کاری نداشت 

ینی تو جایی مثل تهران دیگ این چیزا منصوق شدس... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
الان تمام دخترای نی نی سایت از یه کره خاکی دیگه اومدن  انگار هیییچ کدوم رسم گرفتن برگه معاینه ...

نه من همبن کره زندگی میکنم و این رسم مسخره رو تو ای سایت دیدم حتی مادرم یکبار در ای موارد باهاشحرف زدم گفت دهنتو ببند همچی حرفایی باشه من خودم میزنم تو دهن طرف 

کسی که خودش معلوم نبوده چیکا کرده حالا خودمو براش ثابت نمبکنم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم