2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میخوام ببینم میشه ازش به سود رسید؟ من دارم یاد میگیرم مفاهیم اولیه رو تازه همش حرفای نا امید کننده ...

اینکه بتونید سود بگیرید یه راه طولانیه که باید آموزش ببینید و آزمون و خطا تا به سود برسید و واقعا چیز راحتی نیست وگرنه همه میرفتن پولدار میشدن

زیر نظر کی دارید آموزش میبینید؟؟

اینکه بتونید سود بگیرید یه راه طولانیه که باید آموزش ببینید و آزمون و خطا تا به سود برسید و واقعا چی ...

پورصمدی رو شروع کردم 

من صبورم همه چیو یاد میگیرم بعد میخام دمو کار کنم بعد سرمایه کم میارم اگرم کال بشم بازم سرمایه کم میارم انقد که لم بازار بیاد دستم ولی مشکلم اینه اینا همش میگن قماره اصلا قاعده و قانون نداره و قطعا میبازی 

2740
مهم پولشه 😁😁ناامید نشو .اگ ب حرفای بقیه باشه ک همه چی الکیه 

اخه من مدت ها دوره مرتبط لا رشته تحصیلیم دیدم رفتم سرکار تو یه شرکت روزی ۸ ساعت چشمام تو مانیتور بود کلی چشم درد و فشار و استرس فقط برای ماهی ۸ الی ۱۰ تومن کارفرمای بی وجدان انقد ازم کار کشید که الان یه ماهه درومدم بیرون باز چشام درد میگیره اصلا نمیتونم این سبکی زندگی کنم با اینهمه زحمت خودمو قانع کنم به این حقوقا 

پورصمدی رو شروع کردم  من صبورم همه چیو یاد میگیرم بعد میخام دمو کار کنم بعد سرمایه کم میارم اگ ...

من رمزعلی رو بهتون معرفی میکنم و فکر نمیکنم تو ایران حالا حالاها شبیهش بیاد،،بدون اغراق میگم

اما همین استاد رمزعلی میگه فقط هولد کردن تو جای درست و قیمت درست

خلاصه داستانش پیچیدست

اما اگه بخوای وارد فیوچرز بشی به نظرم زیر یک سال بی معنیه و قطعا میبازی

۹۰ درصد فعالین بازار پولشون صفر میشه و متاسفانه همه فکر میکنن که جز اون ۱۰ درصدی هستن که قراره ببرن اما غافل از اینکه...

خلاصه زیر یک سال فعالیت به هیچ وجه فیوچرز توصیه نمیشه و فقط هولد

شما ارز کار میکنید؟  من میخواستم فارکس کار کنم

من توی کریپتو هستم

فارکس جدیدا خیلی ریسکی شده و کشورای تحت تحریم خیلی دارن رصد میشن و سرمایه از یه حدی بالاتر میزنه بلوکه میکنن پولو

تو فارکس هولد کردن جواب نمیده فقط فیوچرز خوبه

اما بازم توصیه نمیکنم

2706