2737
2734
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دروغم چیه فکر کردی خدا بین دختر و پسر فرق میزاره یا بین پسری که رابطه نداشته با پسری که همه کار کرده ...

یع پسره بود چهلتا دوس دختر داشت بعدم ک زن گرفت اصلا لو نداد ک من ازدواج کردم همچنان دوس دختراشو داشت... یکی از دخترا ک خیلی زرنگ بود فهنید ک زن گرفتع در حوابش گفته بود من عاشق سکسم هیچ اشگالی نداره ک من چهل نفرو دارم این خیانت نمیشه😐

2740
چقدبد وعجیب که سعی دارید پاکی خودتون رو به دیگران ثابت کنید...متأسفم

و چقدر غم انگیز و دردناک....

واقعا از ماست که برماست...وقتی هنوز هم زنهایی پیدا میشن که از این "تحقیر" بزرگ دفاع میکنن غم انگیزه...در این حد که من با هر بار شنیدن این موضوع گریه ام میگیره...

همچو عکس آب تشویش از بنای ما نرفت//مرتعش بوده ست گویی پنجه ی معمار ما...
و چقدر غم انگیز و دردناک.... واقعا از ماست که برماست...وقتی هنوز هم زنهایی پیدا میشن که از این "تحق ...

جایی که من زندگی میکنم اصلأ همچین رسمی وجود نداره برای اولینبار تو نی نی سایت دیدم که چقد رواج داره جالب اینجاست که وقتی هم بهشون میگی جواب میدن میخایم بدونیم ازچه نوعیه درصورتیکه میخوان پاک بودن خودشون رو به مردی ثابت کنن که اصلأمعلوم نیست اون مرد خودش پاک باشه یا نه.

گران باش بانو...
جایی که من زندگی میکنم اصلأ همچین رسمی وجود نداره برای اولینبار تو نی نی سایت دیدم که چقد رواج داره ...

اتفاقا من هم اینجا با این رسم حقارت بار آشنا شدم و وقتی متوجه شدم همچین چیزی وجود داره واقعا حالم بد شد و بیشتر از این دلم به حال زنان و دخترانی سوخت که سعی در توجیه این به هر بهانه ای دارن!!

اصلا من بخاطر این که جواب کسی رو بدم که بشدت از این رسم دفاع میکرد عضو شدم.

فقط امیدوارم این نسل آخرین نسلی باشه که سعی در توجیه این رسم داره...

همچو عکس آب تشویش از بنای ما نرفت//مرتعش بوده ست گویی پنجه ی معمار ما...