2737
2739
عنوان

نازنینا بنظرتون زشته قبل عقد برای معاینه بکارت با نامزدم جفتی بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 152 پست
اخه نی نی سایتیا جوری برخورد میکنن  خودم باورم شده مشکلی  دارم.. منم برای محکم کاری میخو ...

برو عزیزم . مطمئن باش داری کار درست رو انجام میدی

الکی هم به حرف اینا ک میگن شخصیتت خورد میشه گوش نده

اگ خدای نکرده اتفاقی بیوفته آبروی رفته رو نمیشه جمع کرد عزیزم.

گواهی بگیر و رابطه کامل هم بزار شب عروسیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم اینجا رسمه. من یکسال و نیم پیش عروسی کردم. خیلی هم به خودم افتخار کردم😎😎

جان من شما اهل کجایی اینقدر باحال؟؟ زنگ میزنن میگن تمام...خب ماجرای پشت در وایمسن به شکل مدرنترش😁😎

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
درسته حرف شما.کسی که اعتماد نداره که بلخره حرف دیگه پیدا میکنه.من میگم ما که نمیتونیم با رسوم و فرهن ...

ممنونم‌ازت به خاطر حرفات 

ولی واقعا من خودمم ترجیح میدم برم 

چون تو شهر ما رسمه که میرن 

حتی خانواده پسر هیچ وقت اجازه به خودشون نمیدن چنین  درخواستی  کنن هنیشه خانواده  دختر هستن که حرف پیش میکشن 

منم خودم‌دوسدارم یه هفته قبل از عقدم دوتایی با نامزدم  بریم بگیریم برگه رو برای بعد ها که دور از جون حرفی کسی نزنه

2728
عجب

ببین کسی که اومده با شما ازدواج کرده خودش و خانوادش باید روی سرت قسم بخورن نه اینکه با یه برگه مجبور باشی پاکیت رو ثابت کنی، فرهنگ خانوادگی تون رو نمیدونم اما هر چی هست دیگه وقتشه خانما خودشون این فرهنگ غلط و توهین آمیز رو بردارن،

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
برو عزیزم . مطمئن باش داری کار درست رو انجام میدی الکی هم به حرف اینا ک میگن شخصیتت خورد میشه گوش ن ...

ممنونم ازت عزیزدلم‌که درک کردی 

ما الان با نامزدم  محرمیم تا دوماه صیغع محرمیت خوندیم شاید بعد صفر عقد کنیم 

چون میدونم نامزدم و خانوادش هیچ وقت حرفی از گرقتن برگه نمیزنن دوسدارم  خودم یه هفته قبل عقد دوتایی با نامزدم بریم بگیریم برگه رو 

بنظرت زشته اگه به خانواده نامزدم اطلاع ندم که میخوام برم برگه بگیرم؟؟اخه اصلا روم نمیشه بهشون بگم ولی خود نامزدم باشه جفتی بریم راحت ترم

من بعد عقد خودم تنهایی رفتم پزشک زنان و برگه سلامت گرفتم و داخلش نوع پرده رو هم زده بود پیش خودمه تو کشو دراورم شوهرم ادم فهیمیه هردو هم تحصیلات عالیه داریم ولی به نظرم این به عرف جامعه برمیگرده و ما هنوز جامعمون به درجه بالای اپن مایندی و روشنفکری نرسیده!!! پس بگیر عزیزم ولی بعد عقد که مطمئن شدین دیگه مال همین.

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2740
بنظرت زشته یک هفته قبل عقد بریم ؟؟ اخه الان صیغه محرمیت خوندیم تا دوماه  محرمم هستیم به همدیگ ...

عه محرمین نه چه اشکال داره من فک کردم نا محرم هستین

اگه بهش گفتی و گفت نه نیاز نیست من بهت اعتماد دارم و.... بازم خودت حتما یه روز دیگه  قبل عقد با زنداداشی خواهری برو بعضی پسرا هم عقد کنن رابطه کامل میخوان 

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

عزیزان عزیزان چرا انقد قضیه رو جنایی میکنید؟

بیشتر به این خاطر میرن گواهی میگیرن ک شاید دختر و پسر اوایل نامزدی و عقد شور و شوق دارن و هیجانی هستن و بند و آب بده و چند وقت بعدش خدای نکرده دختر و پسر خاستن از هم جدا بشن. باید یه برگه باشه واسه سند و مدرک ک این خانوم دختر بوده زمانی ک به عقد این پسر درومده.

دیگه کوچیک شدن شخصیت و خورد شدن و اینا نداره

موندم یجور حرف میزنید انگار از مریخ اومدین

جان من شما اهل کجایی اینقدر باحال؟؟ زنگ میزنن میگن تمام...خب ماجرای پشت در وایمسن به شکل مدرنترش😁😎

عزیزم شما واسه خوب شما واسه با فرهنگ شما واسه با شخصیت

ولی هر شهر و استانی رسومات خودشو داره شما فک کن قرن ۲۵ باشین ولی بازم رسم و رسوم پا بر جاس

مسخره کردن رسوم دیگران اصلا کار درستی نیست

عه محرمین نه چه اشکال داره من فک کردم نا محرم هستین اگه بهش گفتی و گفت نه نیاز نیست من بهت اعتماد د ...

نه محرم هستیم به همدیگه  

دوسدارم  یه هفته قبل عقد برم باهاش خجالتی ام‌میکشم  قبلش به خانوادش  بگم که قراره برم همین که پسره خودش باشه راحت ترم انگار

ممنونم ازت عزیزدلم‌که درک کردی  ما الان با نامزدم  محرمیم تا دوماه صیغع محرمیت خوندیم شای ...

خودت بگی زیاد جالب نیس

مادرت یا خواهر بزرگت یا زنداذاشت. یکی به مادرشوهرت بگه برین گواهی سلامت بگیرین. اگ گفتن نه لازم نیست و این حرفا

یروز بعد از عقد خودت با زنداداشت برو گواهیتو بگیر نگهدار پیش خودت