2737
2739

برای درک قانون جذب باید کتاب بخونید با ی تاپیک زدن بیشتر سردرگم میشید.این کتاب ها عالی ان 

راز.راز شکرگزاری.۴ اثر فلورانس.قدرت دعا.محدودیت صفر.۳ اثر پاندر.

مخصوصا انجام شکرگزاری و مدیتیشن

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چجوری ب این فکر کنم ک با این رشته هم میشه موفق شد؟

صددرصد. چرا نشه

دوست یکی از هم‌کلاسی هام شیمی خونده دکتراشو رفته کانادا. کلی هم موفق و معروف شده 

چرا نشه

از ته دل بخوای تلاش کنی هر کاری میشه

2742

تجربه ای که دارم اینه که من نم نشستم فلان چیز و پرورش بدم یا زوم کنم روش وفکر کنم و... ولی تو سن نوجوانی خیییییلی موسیقی غمگین مث محسن یگانه و مجیدخراطها گوش میکردم و باورتون نمیشه ناخودآگاه این چرت وپرتای تو شعراشون مخصوصا خراطها نشسته بود تو ذهن من و خیلی یه مدت بدبخت شدم و همش انگارتوزندگیم پیاده شد.مامانم بنده خدا چقدر میگفت اینا رو گوش نده .بعدش دیگه اصلا عوض شدم و سلیقمم تغییر کرد الان عاشف موسیفی سنتی هستم واقعا آرامش بخش و شادی آفرینه و پرمعنا.

فقط مثبت

قانون جذب مثبت و منفی نمیشناسه به هرچیزی فکر کنی همونو جذب میکنه البته فقط برای خودت.مثلا دلت نمیخواد پسرعموت فقیر باشه با فکر کردن بهش خودت فقرو جذب میکنی

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2740
2706