2737
2739
عنوان

پری دریایی

241 بازدید | 26 پست

بچه ها بنظرتون پری های دریایی وجود دارند 

بنظر من که شما نمی‌تونید قطعا بگید نه!! 

دلیلشم اینه 

1.کمتر از 5 درصد از اقیانوس‌ها کشف شده

2.حتی روی دیوار غارها پری های دریایی کشیده شدن توسط انسان های نخستین هست تصویرش براتون میذارم اگه الان پیداش کردم

3.من خودم جنوبیم و شنیدم خیلی هم شنیدم درمورد شون 

4.در توانایی خدا شک نکنید هیچ غیر ممکنی وجود نداره... 

به نظر من صد در صد وجود داره

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر منکه وجود دارن

ولی چرا خودشونو از انسان ها پنهان میکنن یکم عجیبه

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2731
2740
خب یه سوال اگه وجود نداشتن مردم چطوری کشف کردن که یه موجود داریم به اسم پری دریایی؟؟؟ چطوری این همه ...

دقیقا 👌🏻👌🏻قبلا بنظر من بوده یه چنین چیزی یه نظریه هم هست میگفتن انسان از ماهی ها بوجود اومده حس میکنم به این مربوط میشه 

خب انسان ها هرچی و میبینن نابودش میکنن میگیرن ازمایش میکنن

یعنی اوناهم عقل و درک کامل دارن ؟

چرا نمیتونم درک کنم

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

من میگم هرچی روی خشکی هست توی دریا هم هست

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
2706