2733
2734
عنوان

بهم گفت عاشقت نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 19 پست
من باهاش احساس امنیت دارم خوشحالم و بهش گفتم تو نعمتی هستی خدا تو زندگیم بهم داده چون قبلش تو رابطه ...

پس دودل نشو ، دنبال عشق های آتشین هم نباش ،همین که خیلی دوستت داره کافیه

شیطان اولین کسی بود که فهمید آدم ها ارزش پرستیدن ندارن😈😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آقا هستم  اگه واقعا اون آقا تورا دوست داره و از ته قلبش تورا بخواد کوه جا به جا میکنه مهمه میدونه تورا  نمیدونم چند سال داری مردها اگه عاشق بشن واقعا هر چیزی را سراه برمیدارن  اگه در لباس میش باشه بخواد شیرین زبونی کن بخواد تورا خام کنه و قرار بزار هر روز بیرون جای خلوت این شخص گرگ صفت هست هر چقدر هم بهت بگه دوست دارم و عاشقتم مواظب این اشخاص باش کسی که کسی بخواد در حیاط خونتون از جا میکنه و همیشه در خونتون هست و هیچ وقت قرار جای خلوت نمیزاره و دستهاتو نمگیره  خیلی دوست دارم از این شخص برام بگی تو خصوصی تا برات بازگو کنم بیشتر و کمک کنم برات که ضربه نخوری تو زندگیت   پايدار باشی