2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم عاشق خونمون بشه؟

379 بازدید | 25 پست

از خونه فراریه و مدام خونه مادرش..میگه حوصلم سر میره،من باید چیکار کنم که خونه خودمونو دوست داشته باشه؟اهل فیلم و بازی نیست که با اینا سرگرمش کنم

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدر و مادرش آدم نیستن بهش بگن زنت کجاست چرا بدون زنت میایی اینجا ...خودشا از چشم انداخته

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
چند وقته ازدواج کردید. بچه هم دارید؟برادرشوهر منم مدام خونه مادرشه. البته اون بس زنش غر میزنه از خون ...

۲سال

شاید هم من رفتارم غلطه

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2740
پدر و مادرش آدم نیستن بهش بگن زنت کجاست چرا بدون زنت میایی اینجا ...خودشا از چشم انداخته

پدرش ماهه،ولی ۱سال هم من باهاش نرم مادرش نمیگه زنت کجاست و هر روز خوشحال تر میشه از اینکه من تنهام تو خونه و پسررررش مال خودشه،زنیکه عقده ای

تنها راهش اینه از خدا بخوای.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
پدرش ماهه،ولی ۱سال هم من باهاش نرم مادرش نمیگه زنت کجاست و هر روز خوشحال تر میشه از اینکه من تنهام ت ...

پس میدونی به پدر شوهرت بگو منا تنها میزارد خونه میگه خونه پدرم هستم .شما بگین من چیکار کنم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706