2752
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم عاشق خونمون بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ینی خدا جوابمو میده؟🥲

اتفاقا فقط خدا جواب آدمو میده.

میتونی نماز استغاثه به حضرت ولیعصر رو عاجزانه بخونی و از خداوند کمک بخوای.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
میترسم بگم و هیچ فایده ای نداشته باشه و بدتر نقطه ضعفم هم بره دستشون

یجوری بگین که ضعف نباشه وقتی اونجاست همه هستن بگو حس تنهایی ترس گرفتم امدم تنهابودن تو خونه چقدر بده

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

یه محیط آرام  بدون تنش. بدون غر غر . یه خونه ایی که وقتی که از سرکار میای بفهمی منتظرتن. بوی خوش ناهار و شام. یه خوشامدگویی. یه خانوم خوشگل

بازم بگم. 

چقد ما زنها در حقمون جفاست.

اصلا چرا باید نیاد خونه یا فراری باشه یا بره پیش مادرش به هر بهونه.سر زدن به پدر و مادر خوبه ولی باهم و در حد اعتدال. من که واقعا بعد ۲۴سال نمیتونم قبول کنم بدون من هر دقه بره اونجا مگه اینکه واجب باشه. اصلا خودش دلش نمیاد منو تنها بذاره بره. میگه باهم بریم. با اینکه واقعا مادر و پدرشم هم خیلی خوبن و دوسشون دارم. 

شما اشتباه میکنی میذاری همسرت تنها بره باهاش برو  بگو در حد دوساعت بمونیمو و بیاییم حتی مادر ...

آخه هرشب میره،منم برم ایرادی نداره؟بعد ابنکه خب مادرش زیاد از من خوشش نمیاد چون نمیرم کار های خونه شو انجام بدم