2733
2739

من همه چیزم خوب بود تااینک کنکور رشته خوبی قبول نشدم شدم ناامید 😐
بعد اون همش منفی جذب کردم

زیست و شیمی و این رشته ها میتونم دولتی بخونم ولی همش میگن اینده نداره و بیکار میمونی

منم این رفته ت ناخوداگاهم ک بیکار و بی ایندم😐

و همینم جذب میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز باید بهش فکرکرد و بعد رها کرد؟؟

ببین به هدفت فکر کن اما اینکه کی اتفاق بیفته و چطور اتفاق بیفته رو خودتو درگیرش نکن چون ذهن مقاومت میکنه.مثلا هدف من پولدار شدنه به پولدار شدن فکر میکنم نه به اینکه قرعه کشی برنده شم و اسمم جایی در بیاد هر روز به هدفم فکر میکنم و اجازه میدم کائنات خودش راهشو برام باز کنه

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2731

این قانون واسه ارزوی  مرگ یه شخص هم اتفاق میافته یا فقط باید مثبت دعا کنی😐😐😐

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

من پارسال اين سه تامورد نوشتم تو يه برگه از رو كتاب قانون جذب و گذاشتم تو كيفم و كلا يادم رفته همش اتفاق افتاد فروش نقدي و سريع خونمون ،عمل بينيم ،خريدن يه ماشين و سه تاش همون چيزي شد ك ميخواستم

2738
به منم یاد بدید توروخدا🥺🥺🥺

میگم که اکثرش ناخودآگاه بوده 

فقط من احساسم خیلی بالاس نسبت به چیزای مختلف 

خودآگاه هم داشتما ولی کمتر

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
اگر باور داشته باشی که میشه، اره حتما چرا که نه

نه عزیزم اینطور جواب نمیده.تو فقط میتونی خصوصیات اخلاقی و حتی ظاهری یک فرد رو تجسم کنی و بعدش سعی کنی هم فرکانس شی باهاش.مثلا اون پسر مدنظر چه خصوصیاتی داره به اون خصوصیات فکر کن یا خودش یا یکی که اون خصوصیات رو داره جلوراهت سبز میشه

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
این قانون واسه ارزوی  مرگ یه شخص هم اتفاق میافته یا فقط باید مثبت دعا کنی😐😐😐

نه 

حتی واسه جذب یه شخص خاصم(اگه اون شخصم جذبت نکنه) اتفاق نمیفته چه برسه به مرگش

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
2706