2737
2739

الان دهه شصتیا خوابن 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
چرا 

چرا؟؟

چون ۴ و۲۴ دقیقه صبحه😑😑😑😑

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
یادش بخیر چه دورانی بود  البته یه معایبی هم داشت!!!

بیاید فاکتور بگیریم از اینهمه علم و هراس از بیماری.سالم تر هم بودیم نمیدونم روی چه حسابی.الاسکا و بستنی و لواشک های غیر بهداشتی هرگز انقدر مارو مریض نکرد که اسنک های برند خارجی و فلان بستنی و بهمان تنقلات استاندارد بچه هارو مریض میکنه

حوصله ندارم  
چرا دهه های دیگه بیدارن؟ساعت برای بقیه هشت‌شبه؟

...خواب زده شدی خانوم 

کلا همه چی زو چپکی برداشت میکنی

احتمالا خواب کباب دیدی پریدی از خواب 

قبلا بوی کباب کل خونه رو برمیداشت آلان انگار نه انگار کباب خریدی نه عطری نه مزه ای .تا قبل کرونا هم ...

ما به لطف ذائقه ی بچه ها هنوز هم میخریم ولی اصلا به قول شما مزه نمیده .حتی بچه ها هم ولع و میل ندارند اونجور که ما داشتیم.باید هزار جور نازشون رو بخریم که دو لقمه میل کنن

حوصله ندارم  
2706