2733
2734

بزار بازی کنه تخلیه شه یکمم ماست بده بخوری سست بشه بدنش 😂😂😂خودتم گل گاو زبون بخور شیطونیاش به چشمت نیاد

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دارویی چیزی نیست اروم بشه گاهی دیفن هیدرامین میدم ففط بخوابه

به من میگن ببر دکتر حتما بیش فعاله والا خودمم موندم نمیخوام دارو بخوره بچم ولی منم دیگه به جنون رسیدم از دستش خصوصا که علاوه براون یه بچه کوچیک دیگه هم دارم و همین کارو خراب کرده

والا من نمیدونم چه نسبتی به بچم بدم فقط میدونم همه اینایی که گفتی رو داره بچم علاوه براینا خیلی چیزا ...

من میخواستم بگم 

تازه بچه من اجاق گاز رو روشن کرده نیمرو پخته یادم میفته کل بدنم داغ میشه !

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
من میخواستم بگم  تازه بچه من اجاق گاز رو روشن کرده نیمرو پخته یادم میفته کل بدنم داغ میشه !

چند سالشه بچت؟ اینا مارو پیر میکنن تو سن جوانی دلامون پیر شده از دستشون اعصابمم نگم برات که صدسالشه