2737
2734
عنوان

افزایش ضربان قلب

107 بازدید | 12 پست

امروز عصر از خواب پریدم ضربان قلبم ب صورت انفجاری بالا رفت جوریکه دیگع نمیتونستم نفس بکشم چشام سیاهی رفت تا مرز غش کردن رفتم تقریبا یه ساعت درگیرش بودم ، الان باز از خواب بیدار شدم باز یهویی ضربان قلبم بالا رفت ولی یکی دو دقیقه بعد نرمال شد ، کسی تا حالا اینجوری شده علتشو میدونید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیگیرش باش چک بکن حتما

مادر شوهرم یهو ضربان قلبش رفت بالا میگفت پشت گردنم یهو تیر کشیده مشخص شد یه رگ اضافه هست پالس اضافه میده 

البته شاید برای شما چیزی نباشه ان شاء الله طوری نیست 

ولی قلب چون حساسه فردا برو یه چک بکن

2731
2740
چجوری متوجه شد یه رگ اضافه هست؟؟

نمی‌دونم دقیق خب دکتر چک کرد ولی نمی‌دونم با چه آزمایش و عکسی.بعد سوزوندنش با یه کاری مثل تقریبا آنژیو و کلا از بین رفت

البته بازم میگم نگران نشو همه موارد که مثل هم نیستن

هولتر بستی؟ هولتر آریتمی رو نشون میده.

نه عزیزم فقط گفتن ضربان قلبت بالاس نگفتن چنده فقط در این حد میدونم که صدای تپش قلبمو میشنویدم و قفسه سینم سنگین و بی حس شد ، نیم ساعت بعد گفتن الان ضربان قلبت پایین اومد اوکی شده

سلام عزیزم قبلا هم اینجور میشدی؟

قبلا یبار سه سال پیش اینجوری شدم ولی در حد یک دقیقه اون موقع هم کرونا گرفته بودم ، یبارم شش هفت ماه پیش نزدیک پریودم بود یهویی دچار لرز شدید و عرق سرد شدم خم شدم که قرص بردارم یهویی ضربان قلبم انفجاری رفت بالا جوریکه یهو نفسم گرفت و افتادم رو زمین ولی بازم خیلی سریع ضربان قلبم ب حالت عادی برگشت ولی ایندفعه نزدیک یک ساعت درگیرش بودم و خیلی شدید تر هنوزم بعد دو روز هر وقت از خواب بیدار میشم ضربانم بالا میره چند ثانیه ولی خیلی شدید نه و‌ سریعا  به حالت عادی برمیگرده